Pakistan'da Düşen Uçakta Ünlü Model Zara Abid Hayatını Kaybetti

Pakistan’ın Karaçi kentinde düşen ve 107 kişinin hayatını kaybettiği uçak kazasında ünlü model Zara Abid'in de olduğu ve hayatını kaybettiği ortaya çıktı. Sağlık Bakanı fahrettin koca ise sosyal medya hesabından Pakistan'da düşen uçak ile ilgili açıklamada bulundu.

Pakistan'da Düşen Uçakta Ünlü Model Zara Abid Hayatını Kaybetti
23 Mayıs 2020 - 12:31

Düşen uçak ile ilgili açıklamada bulunan Karaçi Belediye Başkanı uçakta bulunan 107 kişinin yaşamını yitirdiğini açıkladı. Düşen uçakta ise ünlü model Zara Abid'inde bulunduğu ve hayatını kaybettiği belirlendi. Karaçi Belediye Başkanı Wasim Ahtar kazada uçakta bulunan yolcular ile ilgili kimsenin kurtulamadığını düşündüklerini açıkladı.

Henüz hayatını kaybedenler ile ilgili bir netlik olmazken düşen uçak ile birlikte en az 5 veya 6 evin yıkıldığını ve enkaz altına kimsenin olup olmadığını bilmediklerini söyledi. Pakistan ordusundan yapılan açıklamada ise bölgeye askeri müdahale ekiplerin gönderildiği belirtildi.SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA PAKİSTAN’DA DÜŞEN UÇAK İLE İLGİLİ AÇIKLAMADA BULUNDU

Sağlık Bakanı Fahrettin koca Pakistan’da düşen uçak ile ilgili sosyal medya hesabından açıklamada ise, ‘’Dostumuz Pakistan’da, ülke halkını ve bizleri derinden üzen bir kaza oldu.

107 yolcu taşıyan bir uçak, Karaçi kentinde, bir yerleşim alanına düştü. İlk bilgilere göre, mürettebat dâhil, kazadan sağ kurtulan yok. İyi haberler geleceğini umuyor, dost Pakistan’a başsağlığı diliyoruz.’’ İfadelerini kullandı.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum