Oyuncu Melis İşiten Pis Sapıklar Diyerek Instagram'da Paylaşım Yaptı 

Uraz Kaygılaroğlu ile boşanan Melis İşiten Instagram'da nasıl cinsel içerikli mesajlar aldı? Melis İşiten nasıl tepki verdi?

Oyuncu Melis İşiten Pis Sapıklar Diyerek Instagram'da Paylaşım Yaptı 
07 Kasım 2019 - 13:21

Uraz Kaygılaroğlu ile beş yıldır evli olan ve gectigimiz günlerde boşanan oyuncu Melis İşiten Instagram'da kendisine cinsellik ile gelen mesajların hepsini savcılığa verdiğini dile getirdi. 
 
Melis İşiten Instagram'da hikaye bölümüne yazdığı mesajda şu notları paylaştı;  Haberiniz olsun diye söylüyorum. Cinsel olarak taciz edildiğim her mesajın sahibi savcılığa gidiyor. Haberiniz olsun yani.Ben Sizin Cinsel Organınızı Görmek Zorunda Değilim 

Eleştiri, linç, hakaret falan bunların hepsi canım ciğerim ama ben sizin cinsel organınızı görmek zorunda değilim. Bu bir sapıklık. İfşa etmiyorum diye sessiz kalıyorum sanmanızı istemem sevgili sapıklar!

Bir şeyin önüne geçilecekse sosyal medyada, ilk bunun geçilecek sözlerini ifade etti. Haberiniz olsun sözüyle sözlerine başlayan güzel oyuncu  yaptığımız hakaretler canım ciğerim  ama ben kimsenin cinsel organını görmek istemiyorum sözleriyle cinsel içerikli mesajları savcılığa vereceğini dile getirdi.

Bir çocuğu bulunan Melis İşiten 2014 yılında kendisi gibi oyuncu olan Uraz Kaygılaroglu ile evlenmişti. 4 aydır boşanan çiftin  Ada isminde bir kız çocukları var.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum