Öykü Gürman'dan Sen Anlat Karadeniz'in Asiye Kaleli Karakterine Hüzün Dolu Vedası

Öykü Gürman Sen Anlat Karadeniz dizisinde canlandırdığı karaktere nasıl bir veda mesajı yayınladı? Sen Anlat Karadeniz kaçıncı bölümde final yaptı?

Öykü Gürman'dan Sen Anlat Karadeniz'in Asiye Kaleli Karakterine Hüzün Dolu Vedası
14 Kasım 2019 - 16:38

Sen Anlat Karadeniz’in Asiye Kaleli’sine Öykü Gürman veda mesajı yayınladı. Sen anlat Karadeniz’de Asiye rolünü canlandıran Öykü Gürman dün Sen Anlat Karadeniz finalinden sonra sosyal medya platformu olan Instagram hesabından bir veda mesajı yayınladı.

64. bölümde final yapan Sen Anlat Karadeniz dizisinde Asiye karakteriyle büyük bir hayran kitlesi olan Öykü Gürman Instagram hesabı üzerinden veda etti. Öykü Gürman Instagram hesabına attığı fotoğrafın altına şu notu düştü;

 " Asiye Kaleli'ye vedam; Güçlü duruşun, merhametin, ahlakın, inancın, cesaretin, adaletin, sevgin, saygın, kararlılığın, cesaretin, mazlumun yanında olup haklı olanı savunup, ezdirmeyişin, eşine, ailene olan bağlılığın, sadakatin, ablalığın, yengeliğin, arkadaşlığın, dostluğun, anneliğin, hakkını arayan yeri geldiğinde de lafını esirgemeden dobra dobra, dürüstlükle kendini ifade etme yolun, hep bir denge oluşturmak adına verdiğin mücadele, cilvelerin, komikliğin, çocuk yanın, süsün püsün, çocuk sevgin, güleryüzün, gerçekliğin, samimiyetin ve hepsinden öte "iyi niyetin", o muhteşem güzel, sevgi dolu, iyilik dolu kalbin için teşekkür ederim Asiye Kaleli...

Asiye Kaleli’ye veda eden Öykü Gürman Sen Anlat Karadeniz dizisinde oynadığı karaktere teşekkür ederek Asiye karakterinde canlandırdığı kişiliğe ve Asiye Kaleli’nin iyi niyetine övgüler yağdırdı.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum