Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı ''Son Gülen Mehmet Hilmi Güler Oldu'' Gençler İle Hesaplaşma Vakti

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile binlerde beğeni geldi. Korona virüsü ile ilk önce 65 yaş üstüne sokağa çıkma yasağı gelmiş ve gençlerin zabıta ekiplerini arayarak yaşlıları ihbar ettiğini belirten Hilmi Güler Sosyal medya üzerinden gençler takılarak tebessüm ettiren bir paylaşımda bulundu.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı ''Son Gülen Mehmet Hilmi Güler Oldu'' Gençler İle Hesaplaşma Vakti
04 Nisan 2020 - 14:40

Sosyal medyada hesabından yaptığı paylaşım kısa süre içinde binlerce beğeni alan Hilmi Güler Yaptığı paylaşımda ise "Başkanımız 65 yaş üstünde deyip zabıtamızı arayarak beni ihbar eden 20 yaş altındaki gençlerle şimdi hesaplaşma zamanı :)" ifadelerini kullandı.

Hilmi Gülerin bu paylaşımı kısa süre içinde sosyal medyanın gündemine oturdu. Korona virüsü ile ilgili yeni kararları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamış ve 20 yaş altına sokağa çıkma yasağı gelmişti. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler'de sosyal medya hesabında durumu kısaca özetleyen bir paylaşımda bulundu. Hilmi Gülerin yaptığı ilk paylaşımda ''20 yaş altı gençlerimizin ve çocuklarımızın sokağa çıkması yasaklanmıştır. Toplu alanlarda maske takma zorunludur.  Kamuya açık mekânlarda kalabalık oluşturacak şekilde bir araya gelinmeyecektir. “Şehrimizde bu geceden itibaren araç giriş-çıkışı yasaklanmıştır.'' İfadelerini kullanmıştı. Bu paylaşımın ardın sosyal medya hesabından ikinci bir paylaşımda buluna Hilmi Güler 65 yaş ve üstü insanlara sokağa çıkma yasağı geldikten sonra gençlerin 65 yaş ve üstünün şikâyet eden gençlere takılması sosyal medya kullanıcıları güldürdü.

Hilmi Gülerin sosyal medya hesabından paylaştığı twette ise: ’Başkanımız 65 yaş üstünde deyip zabıtamızı arayarak beni ihbar eden 20 yaş altındaki gençlerle şimdi hesaplaşma zamanı :)’’ ifadelerini kullandı. Güler son mesajında ise ’Son gülen Mehmet Hilmi Güler’ oldu. İfadelerini kullanarak tebessüm ettirdi.

Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum