Onur Tuna'dan Dünya İle Seviş Paylaşımı

Yakışıklı oyuncu Onur Tuna Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile adından sıkça söz ettiriyor. Oyuncu son paylaşımda ise "Vurma, okşa ve dünyayla seviş" notu ile paylaşım yaptı.

Onur Tuna'dan Dünya İle Seviş Paylaşımı
23 Eylül 2019 - 16:13

Ünlü oyuncu başarılı dizilerden ''Mucize Doktor'' dizisinde başarılı bir doktora hayat veriyor.

Karakteriyle dikkat çeken yakışıklı oyuncu Onur Tuna, sosyal medya hesabından "Vurma, okşa ve dünyayla seviş" diyerek fotoğrafını sevenleri ve hayranları ile paylaştı.

‘’Yasak Elma’’ Dizisinden ayrıldıktan sonra ‘’Muzice Doktora’’ dizisine geçen başarılı oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile tüm dikkatleri üzerine çekip hayranlarının ve takipçilerinin kafalarını karıştırdı.

Dizi çekimleri için çok yoğun bir şekilde çalışan yakışıklı oyuncu önceki gün uykusuz ve yorgun olduğu görülen fotoğrafını "No make up" notu ile paylaştı.Son paylaşımda ise oyuncu yazdığı notla kafa karıştırdı. Tuna, siyah-beyaz fotoğrafını "Vurma, okşa mesela. Biliyorum zor bu iş ama dene dünyayla seviş." notuyla paylaştı. Yakışıklı oyuncunun paylaşımına sosyal medya kullanıcılarından binlerce beğeni geldi.

Ünlü oyuncu Mucize Doktor dizisinde "Doktor Ferman" rolüne hayat veriyor. Yakışıklı oyuncu Postaya verdiği röportajda "Bu senaryo önüme gelince çok etkilendim ve "İşte budur" dedim. İyi bir iş olacağına emindim ve öyle de oldu.Hikâye sürükleyici ve otizm konusunda farkındalığı artırmak için de önemli. Ferman 30'larında, hastanenin yıldızı bir cerrah. Kuralcı bir adam. Başarısızlığa tahammülü yok. Ukala ve uzak görünüyor ama aslında bir sırrı var.

Bu sır yüzünden aslında kalbinin ne kadar yumuşak olduğunu görmüyor kimse. Oynarken, özellikle asistanım Doktor Ali'ye kötü davrandığım sahnelerde etkileniyorum.

En çok Ali'ye ameliyathanedeyken "Oraya geç ve sadece izle, hiçbir şeye dokunma" dediğim sahnede kendimden nefret ettim. Hatta izlerken kendimden tiksindim.

Kendimden derken karakterim Ferman'dan bahsediyorum tabii..." ifadelerini kullandı.

Muzurca.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum