Ömür Gedik Korona Korkusundan Telefonunu Yıkadı

Korona virüsü korkusu ile cep telefonunu yıkayan Ömür Gedik Sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Twitter Hesabından açıklama yapan ömür gedik korona virüsü ile daha gelmeden keyfini bozduğunu açıkladı.

Ömür Gedik Korona Korkusundan Telefonunu Yıkadı
28 Mart 2020 - 13:35

Ömür Gedik korona korkusundan cep telefonunu yıkadığın sosyal medya hesabından paylaştı. Çin’de ortaya çıkıp tüm dünyaya hızlı bir şekilde yayılan ve binlerce kişini ölümüne sebep olan korona virüsü endişe verici hale geldi.

İnsanların korona virüsü sebebi ile hijyene ve temizlik yapmamaları psikolojik boyutları aşarak takıntı. Haline gelmeye başladı. Korona virüsü sebebi ile uzmanların her gün uyardığı temizlik ve hijyen konularını abartan ünlü isimlerden bir Ömür Gedik oldu. Korona virüsü korkusundan cep telefonunu yıkaya Gedik Sosyal medyadan bir paylaşımda bulundu.Ömür Gedik Korona virüs hakkında daha gelmeden keyfini bozduğunu ve telefonu yıkadı için arızalanıp tamirciye verdiğini açıkladı. Telefon tamirine de bir dünya para verdiğini açıkladı.

Ömür Gedik Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bu kadar olmaz dedirtti. Twitter Hesabından yaptığı açıklamada korona virüsü nedeni ile telefonunu yıkadığı ve yıkadığı telefonunun bozulduğunu belirti.

Gedik'in sosyal medya paylaşımı şu şekilde: “Korona korkumdan telefonumu yıkadım… Bozuldu tabii… Tüm gün telefonsuzdum… Tamirine de dünya para verdim… Bu virüs daha gelmeden bozdu keyfimi…” ifadelerini kullandı.

Muzurca.com 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum