Oğlak Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? Oğlak Erkeği Hangi Burçlarla Anlaşır? 

Oğlak burcu erkeğinin özellikleri nelerdir? Oğlak burcu erkeğinin olumlu ve olumsuz yönleri nelerdir? Oğlak burcu erkeği hangi burçlarla iyi anlaşır? Oğlak burcu erkeğinin geçinemediği burç hangisidir? Oğlak burcu erkeği hangi burçlarla iyi geçinir? Oğlak burcu erkeğinin dönüm noktası hangi yaştır? Oğlak burcu erkeğinin uğur getirdiği renkler hangisi?

Oğlak Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? Oğlak Erkeği Hangi Burçlarla Anlaşır? 
02 Haziran 2020 - 22:41

Burçlar toplam da 12'dir. Bunların ilki 23 Aralık ve 20 Ocak arası doğan Oğlak burcudur. Oğlak burcu erkeğinin özelliklerini ve hangi burçlarla anlaştığını Muzurca.com ekibi olarak haberimizde derledik. Oğlak burcu erkeğinin en belirgin özelliği disiplinli, güvenilir ve ketum olmasıdır.

Oğlak burcu erkeği güvenilirdirler, kuralcı olmayı dakik olmayı çok severler. Fakat insanı asla yarı yolda bırakmazlar. Oğlak burcunun gezegeni Satürn'dür. Oğlak burçlarının sevdiği ve uğur getirdiği renkler yeşil ve kahverengidir. Uğurlu günü Cumartesi olup anlaştığı burçlar ise Yengeç ve Balık'tır. Anlaşamadığı burç ise Akrep'tir. OĞLAK BURCU ERKEĞİ 35 YAŞLARINA KADAR BİR ARAYIŞ İÇERİSİNDELERDİR

Oğlak burçları insanlarla mesafeli yaklaşırlar. Maddiyata önem verirler ve özgüvenleri yüksektir. Çoğu zaman hayatlarında para aşktan önce gelir. Her zaman güçlü olmayı ve galip gelmeyi düşünürler. İnandıkları doğrulardan asla şaşmazlar. İlk defa yapılacak şeylerden hoşlanmazlar ve sabırlı, mantıklı davranmayı severler.

Oğlak burcuna sahip olan erkek ve kadınların hayatları ikiye ayrılır. 35 yaşından önce ve 35 yaşından sonra. Oğlak burcu erkeği ve kadını cinsiyet farketmeksizin 35 yaşlarına kadar bir arayış içerisindelerdir. 35 yaşına geldikten sonra karakterleri oturur ve hayatlarına bu şekilde devam ederler.

OĞLAK BURCU ERKEĞİNİN EN BÜYÜK ÖZELLİĞİ NEDİR? 

Oğlak burcuna sahip olanlar sonradan açılırlar. Oğlak burçları dışarıdan soğuk görünse de aslında sıcacık insanlardır. Hırslı olan Oğlak burcu için ılımlı davranmak onlar için en iyi yoldur. Her zaman hırs kazandırmayabilir.

Oğlak burcu erkeği karizmatik esprilidirler. Oğlak burcu erkeği yaptığı fedakarlıkların   göze gelmesini istemezler, fakat yaptığı fedakarlıklar yüzünden enayi yerine konulurlarsa içinde bulundukları durumu tersine çevirmeyi çok iyi bilirler. 
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum