O Ses Türkiye Jürisi Olan Murat Boz ve Hadise Ayrıldı Mı? Sosyal  Medyada Nasıl Paylaşım Yaptılar?

Acun Ilıcalı Dominik Cumhuriyeti'nde yapmış olduğu röportajda O Ses Türkiye jürisi ile ilgili açıklamasında ne söyledi? Acun Ilıcalı'nın bu açıklamasından sonra O Ses Türkiye jürisi olan Murat Boz sosyal medya hesabı üzerinden nasıl bir paylaşım yaptı? Murat Boz'un ardından Hadise Murat Boz'u etiketleyerek nasıl fotoğraf paylaştı?

O Ses Türkiye Jürisi Olan Murat Boz ve Hadise Ayrıldı Mı? Sosyal  Medyada Nasıl Paylaşım Yaptılar?
29 Mayıs 2020 - 10:11 - Güncelleme: 29 Mayıs 2020 - 10:32

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı O Ses Türkiye adlı program da değişiklik yapılarak jürinin değişeceğini açıklayarak şu şekilde konuştu; Survivor 2020 yarışmasının  çekimleri için Dominik Cumhuriyeti'nde kalan Acun Ilıcalı 'bu yıl jüride değişiklik yapacağız.

Ben dört jürime de aşığım, hepsi birbirinden değerli ve çok sevdiğim isimler. Ancak seyirci değişikliği seviyor.' İfadelerini kullanmıştı. TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı'nın yönettiği şarkı programına bu güne kadar bir çok şarkıcı gelip geçti.MURAT BOZ VE HADİSE O SES TÜRKİYE JÜRİ ÜYELİĞİNE VEDA MI ETTİ? Son olarak O Ses Türkiye adlı programın jüri üyesi, Hadise, Murat Boz, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk. Acun Ilıcalı'nın bir kaç gün önce yaptığı açıklamadan sonra Murat Boz sosyal medya platformu olan Instagram hesabı üzerinden emoji notuyla bir fotoğraf paylaştı.

Murat Boz sosyal medya paylaşımından sonra Hadise'de Murat Boz'u etiketleyerek Instagram hikaye bölümünde bir fotoğraf paylaştı. Elveda dermiş gibi fotoğraf paylaşan ikilinin paylaşımları merak uyandırdı. 

Murat Boz'un ve Hadise'nin yaptığı bu paylaşımlardan sonra hayranları, O Ses Türkiye adlı programın jüri üyeliğini artık yapmayacak mı? Sorusunu sordular. O Ses Türkiye jürisi Murat Boz ve Hadise'den henüz bir açıklama gelmezken takipçileri Murat Boz'a binlerce beğeni ve yorum yaptı.
Muzurca.com 
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum