Nihal Olçok Hükümete Ateş Püskürdü

Nihal Olçok Twitter'da nasıl bir paylaşımda bulundu? Paylaşımında kimlere sert tepki gösterdi? Gazeteci Ahmet Hakan'a ne dedi?

Nihal Olçok Hükümete Ateş Püskürdü
08 Kasım 2019 - 13:01

 15 Temmuz darbe gecesi eşini ve oğlunu kaybeden Nihal Olçok sosyal medya platformu Twitter hesabı üzerinden hükümete ateş püskürdü. Yaptığı eleştiri ve paylaşımlarla gündemde çok konuşulan Nihal Olçok yeni bir paylaşımda bulundu. 

Nihal Olçok sosyal medyada paylaştığı paylaşım ise şöyle; "15 Temmuz özeti" başlıklı paylaşımında, "FETÖ ile flört et, HAMİLE kal, 15 Temmuz gecesi şehit kanı ile KÜRTAJ ol, şimdi de BAKİREYİM diye gez. BU MUDUR... BUDUR  notunu düştü.Sert Eleştirdi

Nihal Olçok yaptığı paylaşımın altına hükümet liderlerinin isimlerini etiketledi. FETÖ ile flört et şehit kanı ile kürtaj ol şimdi de bakireyim diye gez diyen Nihal Olçok sert tepki gösterdi.

Nihal Olçok yaptığı paylaşımda  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ı, MHP lideri Devlet Bahçeli'yi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i, Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu, AKP'li Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç’ı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu ve AKP İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'ı da etiketledi.

Ahmet Hakan'a da Tepki Gösterdi 

Nihal Olçok gazeteci Ahmet Hakan'a da sert çıktı. Nihal Olçok'un Ahmet Hakan'ın köşe yazısını paylaştığı bir gönderisini şu sözlerle eleştirdi; Olmaz sayın Ahmet Hakan, 15 Temmuz gecesi kıyamet koptu.

Ben ve benim gibi aileler sustu siyasiler, sizler konuştunuz hatta HAYKIRDINIZ.Bizim mecalimiz yoktu. Haaa toplumu önce düşman et, sonra hadi toplumsal barış diyemez artık kimse.Türkiye çok şey kaybetti 15 Temmuz’da yeni fark ederler diyerek sert çıktı.
 

15 Temmuz hain darbe girişiminde bulunan FETÖ'nün çok can yaktığını ve acısı olan ailelerin sustuğunu sadece siyasi partilerin konuştuğunu dile getiren Nihal Olçok hükümeti ve gazeteci Ahmet Hakan'ı eleştirdi.
 Muzurca.com 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum