Netflix'de Yayınlanan Komik Yerli ve Yabancı Filmler

Netflix'de yayınlanan ve yayınlanmış komik filmlerin isimleri ne? Netflix'de yayınlanarak çok beğenilen ve izlenen komik yerli ve yabancı filmlerin isimleri ne? Netflix'de yayınlanan bu komik filmler ne zaman vizyona girdi?

Netflix'de Yayınlanan Komik Yerli ve Yabancı Filmler
05 Haziran 2020 - 16:27

Netflix'de bugüne kadar milyonlarca film yayınlandı. Netflix'in yayınladığı komik olan yerli ve yabancı filmler adından sıkça bahsettiriyor.

Bizlerde Muzurca.com ekibi olarak Netflix'de bugüne kadar yayınlanmış komik en iyi yerli ve yabancı filmleri derledik.NETFLİX'DE YAYINLANAN YERLİ VE YABANCI FİLMLER
 
Classic Trailer; 2001 yılında vizyona giren Fransız yapımı komedi türü olan bu filmin IMDb puanı 8,4'tür. 

Organize İşler: Sazan Sarmalı; Yılmaz Erdoğan'ın  yönetmenliğini ve oyunculuğunu üstlendiği filmin kadrosu oldukça geniş. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Bensu Soral, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 adlı komedi programının oyuncuları bulunuyor. 

Ailecek Şaşkınız; Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrollerinde bulunduğu bu film bir kahkaha tufanı. İzlemeyenlerin mutlaka izlemesi gereken bir komedi türü film. 

Aklı Havada; Komik sahneleriyle kahkahaya boğan bu filmin IMDb puanı 7,4'tür.

Charlie'nin Çikolata Fabrikası; 2005 yılında vizyona giren bu film bir şeker fabrikasında çekilmiştir. Komedi türü olan bu film izlenmesi gereken filmler arasında. 

Zor Baba; Netflix'de izlenebilecek en iyi komedi türü filmlerden biri. Bu filmin IMDb puanı ise 7,0'dır.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum