Nesrin Cevadzade Dergiye Verdiği İddialı Pozlarıyla Yürek Hoplattı

Nesrin Cevadzade Alem dergisine nasıl pozlar verdi? Sosyal medyada aktif kullanan Nesrin Cevadzade kendisine gelen kötü yorumlara nasıl tepki gösteriyor? Nesrin Cevadzade'nin günlük yaşantısı nasıl?

Nesrin Cevadzade Dergiye Verdiği İddialı Pozlarıyla Yürek Hoplattı
15 Kasım 2019 - 10:19

Nesrin Cevadzade güzelliği ve oyunculuğuyla dillerden düşmeyen ünlüler arasında. Yasak Elma dizisinde Şahika rolünü canlandıran Nesrin Cevadzade Alem dergisine verdiği pozlarla yine çok konuşuldu.
Aşk Tesadüfleri Sever adlı filminin vizyona girmesi beklenen güzel oyuncu 2019 yılının kendisi için çok uğurlu geçtiğini dile getirdi.


Instagram’ı aktif kullanan Nesrin Cevadzade bir fabrikada Alem dergisi için birbirinden farklı pozlarla fotoğraf çektirdi. Sosyal medyayı çok sevdiğini ve aktif kullandığını gelen yorumların hepsini okuduğunu olumsuz yorum geldiğinde üzüldüğünü açıklayarak şu sözleri söyledi; Kötü yorumlar geldiğinde, "Valla üzülüyorum her insan gibi.

Gelen Yorumların Hepsini Okuyorum Yorumları okumuyorum yalanına giremeyeceğim. Okuyorum ve bazen üzülüyorum. Arayıp anneme şikayet ediyorum. Böyle böyle yazdılar filan diye. Annem bana çok şaşırıyor. "Kızım 15 yıldır bu işi yapıyorsun hala mı ya?" diyor. Ben de evet, hala diyorum.Nesrin Cevadzade’ye gününün nasıl geçtiği sorusu sorulduğunda kedileriyle vakit geçirdiğini erken uyandığını spor yaptığını dile getirerek şu sözleri söyledi; Sette. Şaka bir yana çalışmadığım ve kendime zaman ayırabileceğim günler azınlıkta olsa da kendime çok iyi bakmaya çalışıyorum.
Erken uyanıyorum, kedilerime vakit ayırıyorum (13 yıllık en yakın dostlarım onlar), evde kahvaltı yapıyorum, spora gidiyorum, sevdiğim bir kafede oturuyorum, sevdiğim arkadaşlarımı görüyorum, haftada en azından bir günü bakım günü ilan edip masaja ya da cilt bakımına gidiyorum, her zaman güzel besleniyorum. Üç aşağı beş yukarı hayatım böyle geçiyor. Açıklamalarında bulundu.

Şeker Yerine Yağ Yiyorum Görünüşüyle sert bir duruşu olan Nesrin Cevadzade sert duruşunun nedenini aslan burcu olduğuna bağlıyor. Duygusal ve romantik olduğunu vurgulayarak pamuk gibi bir kalbe sahip olduğunu söyledi. Formunu nasıl koruduğu sorusu sorulduğunda şu sözleri söyledi; Şeker yerine yağ yiyorum. Unlu hiçbir şey tüketmiyorum.

Bakliyat da çok az. Sebze, meyve, kuruyemişler, bolca balık ve bazen başka protein kaynakları ile besleniyorum. İfadelerini kullandı. Formunu şeker ve un tüketmiyerek koruyan Nesrin Cevadzade sebze ve meyve ile balık ve protein kaynakları ile beslendiğini açıkladı.
Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum