Nazlı Çelik'i Kahreden Haber Babasını Kaybetti

Star TV haber sunucusu olan Nazlı Çelik bu sabah babasını kaybetti. Nazlı Çelik'in babası olan Yücel Çelik'in neden hayatını kaybetti? Yücel Çelik'in babasının ne rahatsızlığı vardı? Nazlı Çelik sosyal medya hesabı üzerinden babası hakkında ne söyledi?

Nazlı Çelik'i Kahreden Haber Babasını Kaybetti
05 Ocak 2020 - 16:05

Yıllardır haber spikerliği yapan Nazlı Çelik bugün babasını kaybetti. Star Tv’nin haber yönetmenliğini ve ana haber sunuculuğunu yapan Nazlı Çelik bugün sabah babasının vefat haberini aldı. Nazlı Çelik’in babası Yücel Çelik yaklaşık 19 senedir kanser hastalığı ile mücadele veriyordu.

Üç kere kansere yakalanan Yücel Çelik bu sabah hayata gözlerini kapadı. Daha öncelerde Nazlı Çelik bu hayatta ki başarısının en büyük etkeni babasının olduğunu açıklamıştı. Kısa zaman önce sosyal medya hesabı üzerinden ailesiyle birlikte fotoğraf çektirerek şu sözleri paylaşmıştı;

SEVGİLERİ DAİM OLSUN 

İnsan en yakın beş arkadaşının ortalamasıdır derler, ama en çok da anne babasının toplamıdır... Allah'a bin kere şükrediyorum böyle güzel bir anne babanın evladıyım... 46 yılını göz göze, diz dize geçirmiş, sevgiyi saygıyla beslemiş, nefes olmuşlar onlar birbirlerine. Mücadeleci bu adama, yıllardır gözü gibi bakıyor benim güzel annem. Sevgileri daim olsun... İyi ki ama iyi ki varlar... 


Nazlı Çelik sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu paylaşımda böyle güzel anne babanın evladı olduğu için çok şükrettiğini, 46 yıldır annesinin babasını hala çok sevip baktığını ve sevgilerinin daim olması temennisinde bulundu.
Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum