Müge Anlı'da Duygusal Anlar Yaşandı 38 Yıl Sonra Annesin Fotoğrafını Gördü Göz Yaşlarını Tutamadı

Müge Anlı'ya Annesini Bulmaya Çıkan Aysel Tekintongaç 38 Yıl Sonra Annesinin fotoğrafını görünce göz yaşlarını tutamadı. O Sıra Stüdyo da duygusal anlar yaşandı.

Müge Anlı'da Duygusal Anlar Yaşandı 38 Yıl Sonra Annesin Fotoğrafını Gördü Göz Yaşlarını Tutamadı
18 Eylül 2019 - 12:20

Müge Anlı'lı 3 aylık bir bebekken annesi tarafından terk edilen 38 yaşındaki Aysel Tekintongaç annesinin fotoğrafını canlı yayında ilk defa 38 yıl sonra görünce gözyaşlarını tutamadı. Gözyaşlarını tutamayan Aysel Hanım izleyenlere duygusal anlar yaşattı.

Anne Özlemi Var

İzmir Buca'da yaşayan Aysel Hanım annesini bulmak için Müge Anlı ‘ya başvurmuştu. Annesi onu 3 aylıkken terk etmişti.

Müge Anlı kısa süre içinde annesi Fahriye hanımın fotoğrafını canlı yayında Aysel hanıma ile paylaştı ve duygusal anlar yaşandı. "Anne özlemi var" diyen Aysel Tekintongaç programda annesini çok özlediğini söyleyerek gözyaşlarına boğulmuştu.

Hayatının En Güzel Hediyelerinden Birini Vereceğim

Müge anlı canlı yayında "Sana bugün hayatının en güzel hediyelerinden birini vereceğim" dedi ve Aysel Hanımın hayatı boyunca hiç görmediği annesinin fotoğrafını verdi.


Annesinin fotoğrafını ilk kez gören ve gözyaşlarına boğulan Aysel Hanım, Anlı ve stüdyodakileri duygulandırdı.

Aysel hanımın annesi Topal Mehmet Diye biri ile evlenmiş ve Müge Anlı'nın ekibi tek tek Cunda Adası’nda Topal Mehmet adında birilerini aradıklarını söyleyerek ekibine teşekkür etti.
 

Muzurca.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum