Mucize Doktor'da Oynayan Doktor Ela Kazandığı Parayı Ne yapacağını Açıkladı

Mucize Doktor adlı dizide oynayacak olan Yasemin Özilhan duygularını nasıl paylaştı? Yasemin Özilhan kazanacağı parayı ne yapacağını nereye harcayacak? Doktor Ela rolüyle tekrara ekranlara dönen Yasemin Özilhan Twitter'da nasıl gündem oldu?

Mucize Doktor'da Oynayan Doktor Ela Kazandığı Parayı Ne yapacağını Açıkladı
11 Aralık 2019 - 16:01

On yıl önce Doktorlar dizisinde Doktor Ela rolüyle gönüllere taht kuran Yasemin Özilhan reytingi bol olan Mucize Doktor isimli dizide tekrar sevenleriyle buluştu. Doktor Ela karakteriyle Mucize Doktor dizisine dahil olacağı açıklandı. Mucize Doktor fragmanı yayınlandıktan sonra sosyal medya platformu olan Twitter’da Doktor Ela etiketiyle gündem oldu.

Yasemin Özilhan Mucize Doktor adlı diziye gelmesinden dolayı duygularını şöyle dile getirdi; Çok keyif aldım. Eski anılarımı yad ettim diyebilirim. Oyunculuk, ara verilince unutulacak bir şey değil. Sevdiğim ve özlediğim bir işti. 10 yıl sonra tekrar tatmış oldum. Sözlerini söyledi.

MUCİZE DOKTOR 'DAN KAZANDIĞI PARAYI VAKFA BAĞIŞLAYACAK

Yasemin Özilhan oyunculuğu özlediniz mi sorusuna işini çok özlediğini, arkadaşlarını çok özlediğini ve mutluluğunu hiçbir şeye değişmeyeceğini söyledi. Yasemin Özilhan Mucize Doktor adlı diziden kazanacağı parayı bir vakfa bağışlayacağını dile getirdi.


Yasemin Özilhan sosyal medya hesabından Doktorlar dizisinde makyözü olan Meryem Çiftçi ile fotoğraf paylaşarak 10 yıl sonra seninle yeniden notunu düştü.

Muzurca.com 
 
 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum