Modonna'dan Corona Virüs Paylaşımı

Amerikalı şarkıcı Madonna'dan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda corona virüsü hakkında herkesin eşit olduğunu belirtti. Geçtiğimiz günlerde banyoda üstsüz fotoğraflarını paylaşan ünlü şarkıcı tepkilerin odağı oldu.

Modonna'dan Corona Virüs Paylaşımı
24 Mart 2020 - 12:20

Dünya genelinde Binlerce insanın yaşamını yitirdiği ve binlercesinin hastalandığı yeni salgın corona virüsü ünlülerinde gündemi haline geldi.

Corona virüs nedeni ile evlerinden dışarı çıkmayan sanatçılarda sosyal medya hesaplarından sıkça paylaşım yapıyorlar. Son yapılan paylaşmada Amerikalı ünlü yıldız Madonnada katıldı.Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından corona virüsü ile herkesi eşit hale getirdiğini iddia etti. 61 yaşındaki ünlü yıldızı yaptığı bu paylaşım eleştirilerin ve tartışmalarında beraberinde getirtti.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından üstsüz fotoğraflarını paylaşan Madonna tepkilerin odağı oldu. Banyoda çiçekli pozları ve üstsüz hislerini açıklayan ünlü şarkıcı dünyadaki insanların eşitliğine dikkat çekti.

sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile ilgili ünlü şarkıcı: salgının ve virüsün korkunç bir şey olduğunu söyleyen Madonna hem kötü hem de iyi taraflarının olduğunu belirtti.

Salgın için şarkıcı bir çok açıdan herkes eşit hale getirmesinin iyi tarafını olduğunu ifade etti. Amerikalı şarkıcı sosyal medya hesabından yaptığı bu paylaşım ile ilgili binlerce hayranı olumlu bulurken binlerce hayranıda tepki gösterdi ve eleştirilerin odağı haline geldi.

Muzurca.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum