Mini Elbisesi İle Poz Veren Hanife Gürdal'ın Photoshopla Bacağını İncelttiği Ortaya Çıktı

Eski gelin adayı Hanife Gürdal sosyal medya hesabından paylaştığı cesur pozlarına bir yenisini daha ekledi. Fotoğrafta photoshop ile bacağını incelttiği ortaya çıktı.

Mini Elbisesi İle Poz Veren Hanife Gürdal'ın Photoshopla Bacağını İncelttiği Ortaya Çıktı
03 Ekim 2019 - 11:03

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Hanife Gürdal Yaptığı paylaşımlarına her geçen gün bir yenisini ekliyor. Son paylaşımında ise bacağını inceltti.

ATV’de yayınlanan Esra Erol’un sunduğu izdivaç programında tanınan ve bu programdan kovulduktan sonra Zuhal Topal’ın sunduğu evlilik programına dahil olan gelin adayı Hanife Gürdal bütün ülke onu tesettürlü olarak tanımıştı.

Son yaptığı paylaşımda ise Pembe çiçekli mini elbisesiyle poz veren Hanife Gürdal'ın bir bacağına photoshop uygulamasıyla inceltmesi de sosyal medya takipçilerinin gözünden kaçmadı. Eski gelin adayındaki değişimi fark eden takipçisi ise şu yorumda bulundu. "Shop yapıyorsun bari adam gibi yap bir bacağın dolma gibi biri de çubuk kraker gibi." yorumunu yaptı.

Geçtiğimiz günlerde ise eski gelin adayı Beyaz penyenin altından görünen sütyen için takipçileri, ''Ne biçim insansın!'' ve ''Gittikçe saçmalıyorsun'' gibi yorumlar yaptılar.

Yapılan yorumların devamında ise ''Yakında alkole de başlar bu'', ''Para için ne hale geldi'' ve ''Bir koca bulamadın'' gibi ifadeler kullanıldı.

Muzurca.com 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum