Milyoner'de İlk Soruda Elendi Sosyal Medya Çalkalandı

Kim Milyoner Olmak İster'de dün akşam nasıl bir soru soruldu? Soruya yanlış cevap veren yarışmacı sosyal medyada nasıl tepki aldı?

Milyoner'de İlk Soruda Elendi Sosyal Medya Çalkalandı
03 Kasım 2019 - 16:22

ATV'nin sevilen Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışmasında dün akşam Okan Tokmak adında bir yarışmacı katıldı. Daha ilk soruda elenen yarışmacı sosyal medya gündeminde bomba etkisi yarattı.

Kim Milyoner Olmak İster'de yarışmacıya dikkat çeken bir soru soruldu. Okan Tokmak adlı yarışmacıya sorulan ilk soruda, "Futbolu ve futbol izleyicisi olmayı eleştiren ve 22 adam bir topun şeklinde başlayan klişe sözün devamında hangisi söylenir?
Havasını Söndürüyor

Sorusu soruldu, Okan Bey soruya verdiği "Havasını söndürüyor" cevabı ile yarışmadan elendi. Sorunun doğru cevabı "Peşinden koşuyor" olacaktı.

Yarışmadan elenen ses sanatçısı olan Okan Tokmak’a sosyal medya tepki gösterdi. Sosyal medya platformu olan Twitter üzerinden bir çok tepki mesajı geldi. Bu mesajlardan bazıları ise şöyle;
”Doğru cevabı nasıl bilemedin? Baba üzerinden atlıyor falan deseydin bari ya 22 adam neden topun havasını söndürsün. Birader bizim ufaklığa sorsak soruyu bilirdi ya 22 adam topun havasını niye söndürsün akıl var nizam var.” Gibi sözlerle Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yarışan ve ilk soruda elenen yarışmacı için tepki gösterdiler.
Muzurca.com 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum