Milli Eğitim Bakanlığı Çocuklara 23 Nisan İle İlgili Müjde Verdi

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 23 Nisan İle ilgili ne müjdesi verdi? Bakan Ziya Selçuk Twitter hesabından nasıl bir paylaşımda bulundu? Bakan Ziya Selçuk Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda çocuklara ne müjdesi verdi? Milli Eğitim Bakanı ne hazırlığı yapıyor?

Milli Eğitim Bakanlığı Çocuklara 23 Nisan İle İlgili Müjde Verdi
05 Nisan 2020 - 16:02

Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs sebebiyle okullara ara verilmişti.  Çocuklar EBA internet ve televizyon aracılığı ile eğitimlerine  devam ediyorlar.  Okulların Nisan sonuna kadar açılmayacağı ile ilgili Bakan  Ziya Selçuk daha öncelerde açıklama yapmıştı.

 23 Nisan okulların tatil olduğu döneme dek geldiği için Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk çocuklara kutlama müjdesini verdi. 23 Nisan 100. yıl kutlamalarına ilişkin verdiği müjde de çocukların evde katılabilecekleri bir program hazırladıklarını söyledi.  Bakan Ziya Selçuk Twitter hesabı üzerinden bugün şu şekilde bir paylaşım yaptı;BAKAN ZİYA SELÇUK COŞKUMUZU NEŞEMİZİ VE SEVGİMİZİ KAYBETMEYECEĞİZ

Bu 23 Nisan çocuklarımız bayramımızın 100'üncü yılını kutlayacaklar. Aylar öncesinden hazırlanmıştık. Ama evlerdeyiz. Şimdi evden katılabileceğimiz, aynı coşkuyu hissedebileceğimiz, neşemizden, sevgimizden, coşkumuzdan kaybetmeyeceğimiz bir program hazırlıyoruz. Bayram bizimdir. İfadelerini kullandı.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 23 Nisan için aylar öncesinden hazırlık yaptıklarını, çocukların aynı coşku, neşe ve sevgiyi kaybetmeyeceğimiz bir program hazırlayacaklarını söyledi.  Ardından Ziya Selçuk Bayram bizimdir paylaşımında bulundu.
Muzurca.com 

 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum