Meral Akşener Berat Albayrak'a Fena Yüklendi; Bakanlıkta Başarısız Futbolu Karıştırmakla Meş gul

İyi Parti lideri Meral Akşener partisinin grup toplantısında neler konuştu? Hazine ve maliye Bakanı olan Berat Albayrak'ı sert bir dille eleştirerek neler söyledi? Berat Albayrak'ı futbolu karıştırmakla suçlayan Meral Akşener Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a nasıl bir göndermede bulundu?

Meral Akşener Berat Albayrak'a Fena Yüklendi; Bakanlıkta Başarısız Futbolu Karıştırmakla Meş gul
18 Şubat 2020 - 12:12

Meral Akşener partisinin grup toplantısında Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a sert tepki göstererek futbolu karıştırdığını ve elini futboldan çekmesini istedi. Meral Akşener  Berat Albayrak’ı sert bir dille eleştirerek siyasetin futbola karıştırılmaması gerektiğini şöyle açıkladı;

Fenerbahçe tribünlerinden yükselen sesleri duyuyorsunuz.  Ben başkanların kendi aralarındaki rekabetle ilgili değilim. Siyasetçilerin bu tartışmalara dahil olmaması gerektiğini düşünüyorum. Berat Albayrak’ı bakanlıkta başarısız olduğunu ve futbolu karıştırdığını söyleyerek şöyle devam etti; Siyasetin spora karıştığı ülkelerde sporun ileri gidemediğini biliyorum.

DAMAT BEY FUTBOLU KARIŞTIRMAKLA MEŞGUL 

Ancak damat bey bakanlıktaki başarısızlığıyla gündeme gelmekten yorulmuş olacak ki bu aralar anlamadığı başka bir alanı, futbolu karıştırmakla meşgul. Meral Akşener partisinin grup toplantısında futbolu karıştırdıklarını ve vatandaşları rahat bırakması gerektiğini vatandaşların istedikleri takımı tutmalarını söyleyerek gereksiz bir tartışmaya sebep olduklarını söyledi.


Fenerbahçe’ninde Trabzonspor’unda bizim takım olduklarını ve Berat Albayrak’ı ortalığı karıştırdığını söyledi.  Meral Akşener futbol ile konuşmasını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenerek şu şekilde nokta koydu; Damadını artık taraftarın yakasından düşür. Yoksa o tribünler sana öyle bir ders verir ki şaşar kalırsın.
Muzurca.com 
 
 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum