Meltem Miraloğlu Kendisini Evlat Edinen 80 yaşındaki Amerikalı İle Evlendi

Son zamanlarda Amerika’da yaşamaya başlayan oyuncu 10 gün önce kendisinden 48 yaş büyük Patrickle ile gizlice eveledikleri ortaya çıktı. 80 Yaşındaki Amerikalı İle evlenen kendisini evlat edinen 80 yaşındaki adamla evlendiği ortaya çıktı

Meltem Miraloğlu Kendisini Evlat Edinen 80 yaşındaki Amerikalı İle Evlendi
09 Ekim 2019 - 12:35

Oyuncu Meltem Miraloğlu bir döneme damga vuran dizi Hayat Devam Ediyor '' Çocuk Gelini'' rolü ile akılara kazınmıştı. 32 yaşındaki Oyuncu şimdi ise Meltem Miraloğlu, 80 yaşındaki bir Amerikalı ile dünya evine girdi.

32 oyuncu Hayat Devam Ediyor dizisinde 70 yaşındaki bir adamla evlendirilmesi için zorlanan 15 yaşındaki çocuğu canlandırıyordu. Genç oyuncu 2016 yılında yönetmen Tayfur Aydın ile evlenmiş ve bir yıl sonra boşanmıştı.

Miraloğlu'nun evliliği hakkında konuşan gazeteci Onur Akay, telefonla bağlandığı 2. Sayfa programında Miraloğlu'nun evlendiği kişinin, oyuncuyu önce evlatlık edindiğini sonra da evlenmeye karar verdiklerini söyledi.

Miraloğlu'nun 80 yaşındaki Amerikalı Patrick'le ile evlendiğini duyuran Onur Akay, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak şunları anlattı: "Bu kişiye önce 'Babam' dedi, sonra 'Kocam' dedi. Patrick bir öğretmen, maddi durumu iyi olan birisi ve Meltem'i evlat ediniyor.

Meltem o arada İngilizce dil okuluna gidiyormuş ve bu adama babam diye öpüp sarılıyormuş. Hatta herkes uyarmış 'Bu adamı bu kadar öpme' diye. İlk nikâhı kaçırmışlar Patrick, Meltem'i uyandıramamış. Patrick sonra ikinci kez nikâh tarihi alınca evlenmişler.

Önce evlat edindiğini duyanlar nikâhta şahit olmamış. Zaten eyalete olaylı gelip sorunlar yaşadığı için bu adam evlat edinmiş. Hatta Patrik oğlunu bile arayıp 'Kız kardeşin oldu' demiş sonra aşık olup evlilik teklifi etmiş.

Ünlü oyuncu çok Amerika’da çok zor günler geçirmiş Türkiye'de iş teklifi alamayan Meltem, Türkiye'yi terk etmişti. Zaten Amerika'da Green Card alıp oranın vatandaşı olmak istiyordu. Türklerin oturduğu yere taşınmış sonra parası bitmiş garsonluk ve bulaşıkçılık yapmış.

Orada bir Türk erkeğine aşık olmuş ama bu erkek bunu (Meltem Miraloğlu) kıskanarak darp ve şiddet uygulamış. Polis gelip çocuğu almış ama Meltem şikâyetçi olmamış. Dava açılmış, Meltem davada bile 'Beni dövdüğü için Green Card alabilir miyim? ifadelerini kullanmış

Patrick ile arkadaşının evinde tanışmış. Meltem'in dayak yediğini her yerinin çürük içinde olduğunu görünce evlat edinmek istemiş. Her şey öyle başlamış. Patrick öğretmen emeklisi ama maddi durumu çok iyi sürekli Meltem'i son model arabasıyla evinden alıyormuş. Evleneli daha 10 gün oldu 'Ben ölsem de Türkiye'ye gelmem' diyormuş."

Muzurca.com 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum