Meltem Miraloğlu Kendisinden 48 Yaş Büyük Eşiyle İlgili Çıkan Haberlere İsyan Etti 

Meltem Miraloğlu kendisinden 48 yaş büyük Amerikalı Patrick ile çıkan haberlere neden isyan etti? Meltem Miraloğlu sosyal medyada eşiyle ilgili nasıl paylaşımda bulundu? Meltem Miraloğlu sosyal medyada eşiyle ilgili ne açıkladı? Detaylar haberimizde.

Meltem Miraloğlu Kendisinden 48 Yaş Büyük Eşiyle İlgili Çıkan Haberlere İsyan Etti 
20 Kasım 2019 - 10:11 - Güncelleme: 20 Kasım 2019 - 10:14

Meltem Miraloğlu kendisinden 48 yaş büyük Amerikalı Patrick ile ilgili çıkan haberlere isyan bayrağını çekti. Geçtiğimiz günlerde mutsuz olduğu ve boşanacağına dair iddialara zehir zemberek açıklama yaptı. Meltem Miraloğlu  sosyal medya platformu olan Instagram hesabı üzerinden şu şekilde bir paylaşım yaptı;

Kamuoyuna mal olmuş bir sanatçı olmam dolayısıyla hakkımda sosyal medya ve basında çıkan haberlere, basın özgürlüğüne duyduğum saygıdan dolayı, bugüne kadar göz yummaya çalıştım ancak ben sustukça, konuşmadıkça yüz kızartıcı iftiralar atacak kadar küçüldüler. 

Hiç Bir Röportajım Olmadı 

Meltem Miraloğlu sosyal medya hesabı üzerinden gelen eleştirilerden dolayı yorum yapanların iftira attıklarını ve küçüldüklerini ifade ederek şu sözleri söyledi; Ne yazılı, ne de sözlü tek bir röportajım dahi olmamıştır, fotoğrafları da basına ben servis etmedim... Fakat bilinçli ve sistematik olarak benim iznim olmadan sadece yalan yanlış iddialarla asılsız ve mesnetsiz haberler yapılmaya devam edilmektedir.
Beni ve aile hayatımı karalayıcı, küçük düşürücü bir linç kampanyasına dönüşen ve mesleğimle ilgili olmayan bu haberler, özel hayatımın gizliliğini ve aile hayatımın mahremiyetini ihlal etmektedir. Sosyal medyada çıkan haberlerin kendinin yayınlamadığını çıkan iddiaların asılsız olduğunu dile getiren Meltem Miraloğlu paylaşımına şöyle devam etti;

Bu tür haberleri yapanlar, vesile ve destek olanlar ve yayınlayanlar hakkında Yargıtay'ın emsal kararlarını da hatırlatarak ben ve ailemin yasal yollara başvuracağımızı, RTÜK'ten yayın yasağının getirilmesini ve hakkımdaki asılsız ve mesnetsiz haberlerin sosyal medya, basın ve yayınlayan mecralardan kaldırılmasını istediğimin bilgisini kamuoyuna saygılarımla arz ederim. Açıklamasını yapan Meltem Miraloğlu çıkan haberlerle ilgili çıkan iddialara ateş püskürerek Yargıtay'a başvuracağını dile getirdi.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum