Meltem Miraloğlu 80 Yaşındaki Patrick ile Boşanıyor 

Meltem Miraloğlu kendisinden 48 yaş büyük olan emekli öğretmen Patrıck ile boşanıyor mu? Boşanma iddiaları ortaya çıkan Meltem Miraloğlu sosyal medya üzerinden ne paylaştı?

Meltem Miraloğlu 80 Yaşındaki Patrick ile Boşanıyor 
14 Kasım 2019 - 19:01

Geçtiğimiz günlerde Meltem Miraloğlu Amerika'lı Patrick ile evlenmişti. Günlerdir magazin gündemine bomba gibi düşen bu evliliğin ömrü kısa sürdü. Meltem Miraloğlu boşanıyor iddiaları ortaya atıldı.

Gazeteci Onur Akay bu konu hakkında Kanal D'nin magazin programına telefon ile bağlanarak şu sözleri söyledi;  Dün konuştum daha çok yeni bir olay. Meltem evlendikten sonra eşine aşık bir imaj sergiledi ve mutlu olduğunu gösterdi. İç dünyasında yaşadıklarını anlattığı biriyle konuştum.Kurtulmak İstiyorum, Çaresiz Kaldım 

Sürekli 'Çaresiz kaldım' ve 'Kurtulmak istiyorum' diyormuş. Hep ağlıyor ve boşanmak istiyormuş. Boşanma işlemlerine başlamış ve evden polis ile çıkacakmış. Çünkü en ufak bir tartışma ya da başka bir durumda Amerika'da sorun yaşanıyormuş. Ancak Türkiye'ye dönmeyecekmiş. Eşi de boşanmak istemiyormuş. İfadelerini kullandı. 

Meltem Miraloğlu' un boşanmak istediğini fakat 80 yaşındaki emekli öğretmen Patrick'in boşanmak istemediği Meltem Miraloğlu'nun çocuk istediği fakat Patrick'in kendini kısırlaştırdığı gelen iddialar arasında yer alıyor.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum