Melisa Şenolsun'un İç Çamaşırsız Hali Sosyal Medyada Gündem Oldu

Melisa Şenolsun Holywood Türk Filmleri Festivali'ne nasıl bir kıyafet ile katıldı? Sosyal medyada hem eleştiri hem beğeni alan Melisa Şenolsun nasıl tepki verdi? Melisa Şenolsun hangi dizide rol alacak?

Melisa Şenolsun'un İç Çamaşırsız Hali Sosyal Medyada Gündem Oldu
18 Kasım 2019 - 13:41

Şimdilerde Atiye dizisinde rol alacak olan Melisa Şenolsun Hollywood Türk Filmleri Festivali'ne katıldı. Melisa Şenolsun'un kıyafeti ise olay oldu. Melisa Şenolsun koyu yeşil renginde olan her yerinden dekolte veren bir kıyafet tercih etti.

Tercih ettiği bu kıyafet gündemde bomba etkisi yarattı. Her yerinden dekolte vermiş olması bir yana iç çamaşırı giymeyişi göğüs uçlarının belli olması ve bacak dekoltesi hayranlarını mest etti. Beğeni ve Eleştiri Yağmuruna Tutuldu

Sırtında ve omzunda dövmesi olan Melisa Şenolsun tercih ettiği kıyafetten dolayı bazı takipçilerinden off yandı buralar, ateş gibisin gibi yorumlar alırken bazı takipçileri eleştiri yağmuruna tuttu. 

Atiye dizisinde Beren Saat ile başrolü paylaşan Melisa Şenolsun geçen sezon Nefes Nefese adlı bir dizide boy göstermişti. Netflix'te yayınlanmaya başlayacak olan dizide oynayan Melisa Şenolsun Hollywood Türk Filmleri Festivali'ne katıldı. Kıyafeti ile olay olan Melisa Şenolsun takipçileri tarafından beğeni ve yorum aldı,
Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum