Mehmet Bozdağ'dan Yeni Film Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı Fragmanı Yayınlandı 

Bugüne kadar yapmış olduğu tüm dizi ve filmlerinde başarılı olan Mehmet Bozdağ yeni bir filmle gümbür gümbür geliyor. Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı adlı filmin yönetmenliğini kim yapıyor? Oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Hangi ülkelerde yayınlanacak?

Mehmet Bozdağ'dan Yeni Film Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı Fragmanı Yayınlandı 
04 Aralık 2019 - 10:28

Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman’ın yapımcısı olan Mehmet Bozdağ’dan bomba gibi bir film geliyor.  İstanbul’u fethinin ardından Osmanlıların yönünü Roma’ya çevirdiği dönemde; anarşi ve zulümle dolu Balkan coğrafyasında, Fatih Sultan Mehmet’in akıncılarının zulme dur diyebilmek için Sırbistan kralı Lazar’a karşı verdikleri zorlu mücadele ve bu mücadelenin neticesinde bir cihan devletinin köklerinin bu coğrafya da yeşermesini konu alan film Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı’nın merak edilen fragmanı yayınlandı.

OYUNCU KADROSU GENİŞ OLAN FİLM HANGİ ÜLKELERDE YAYINA GİRECEK Osmanlı Tarihi’nden bahsedilen filmin başrollerinde ise şu isimler yer alıyor; Serdar Gökhan, Selda Alkor, Levent Özdilek, Cemal Hünal, Ogün Kaptanoğlu, Eren Vurdem, Ece Çeşmioğlu, Ebru Özkan, Emre Kıvılcım ve Seray Kaya. Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı adlı filmin yönetmen koltuğunda Kamil Aydın oturuyor.


Mehmet Bozdağ’ın yapımcısı olan film Türkiye başta olmak üzere bir çok ülkede de gösterime girecek. Azerbaycan, ABD, Avustralya, Fransa, İtalya, Rusya, Endonezya, Şili, Meksika, Güney Kore, İngiltere, Hollanda, Hindistan, Güney Afrika, Katar, Kazakistan, Malezya. 
Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum