Mehmet Ali Erbil Acil Tekrar Hastaneye Kaldırıldı

Mehmet Ali Erbil neden hastaneye kaldırıldı? Mehmet Ali Erbil hangi şikayetle hastaneye apar topar götürüldü?

Mehmet Ali Erbil Acil Tekrar Hastaneye Kaldırıldı
05 Kasım 2019 - 13:38

Ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil dokuz ay yoğun bakımda kaldıktan sonra taburcu edilmişti. Bugün ise tekrar bir daha hastaneye kaldırıldı. Kız kardeşi Yeşim Erbil sosyal medya üzerinden abisi Mehmet Ali Erbil hakkında bir not paylaştı.

Yeşim Erbil beyninde kan akımı azaldığı için tekrar hastaneye kaldırıldığını dile getiren ünlü komedyenin kız kardeşi şu notu paylaştı;
Endişe Edecek Bir Şey Yok 

Abim bildiğiniz gibi çok yorucu bir hastane süreci yaşadı. Evinde olsa da doktorları tarafından yakın takip altındaydı. Baş ağrısı nedeni ile yapılan incelemelerde beyinde çok ufak bir alanda kan akımının azaldığı saptandı. Bu nedenle yakın izlem amacı ile yatış yapıldı.

Baş ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırılan ve bu nedenle yatış yapan Mehmet Ali Erbil’in bilincinin açık olduğunu söyleyen yeşim Erbil endişe edecek bir şey yok diyerek sosyal medya hesabından paylaştı.

 
Bilinci açık konuşuyor yemek yiyor. Endişe edecek bir şey yok. Bu kadar ağır bir süreç sonrasında bu tarz olaylar olabilir. Allah beterinden korusun. Hastalık da şifa da Allah'tan. Yine taburcu olup kendi sayfasından komik paylaşımlar yapar inşallah." notuyla paylaştı.

Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum