Marwell Oyuncusundan Korona Virüsüne Bağlı Nafaka Açıklaması

Marwell'in baş rol oyucularından Jeremy Renner Korona virüsü hakkından flaş nafaka kararı aldı. Gelirini etkileyen virüs hakkında nafaka azaltmasına giren ünlü oyuncu mahkemeye başvurdu.

Marwell Oyuncusundan Korona Virüsüne Bağlı Nafaka Açıklaması
25 Mart 2020 - 16:18

Dünyanın en çok gişe yapan ve çok sevilen filmlerinden biri olan Yenilmezler in başrol oyuncularından Jeremy Renner'den şaşkınlık veren korona virüs açıklaması yaptı.

Çin, de başlayıp hızlı bir şekilde dünyaya yayılan Korona virüs ünlü isimlerinde etkilemeye devam ediyor son olarak Yenilmezler filminde başrollerinde yer alan dünyaca ünlü oyuncu Jeremy Renner yeni korona virüs açıklaması yaptı.Ünlü oyuncu Korona virüs hakkında bilinmedik bir finansal ve ekonomik sıkıntıya sürüklediğini bunu içinde boşandığı eşine ödediği nafakayı indirmek için Los Angeles Yargıcından nafakayı biraz düşürmesi için başvuru yaptığı belirlendi.

Alınan ilk bilgiye göre Jeremy Renner eski karısı Sonni Pacheco' ya ayda tam olarak 30 bin dolar ödediği söyleniyor.

Ünlü aktör Korona virüsün film, sinema ve televizyon sektörünün belirsizliğe girmesinden dolayı gelirinin azaldığını ve nafakada azaltmaya gittiği ifade edildi.

Çalıştığı film serisinin yapımını bitirip piyasaya sürülmesinden dolayı gelirinin önemli ölçüde azaldığını ve daha düşük nafaka için mahkemeye başvuran ünlü oyuncu nafaka azaltmak için gerekli adımları attığı belirtildi.

 Oyuncu bazı projelerinin de iptal edildiğini Korona virüsünden dolaylıda çalıştığı sektörün belirsizliğe girdiğini açıkladı.
 
Muzurca.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum