Maria Sharapova'ın Karantina Günlerinde Yaptığı Paylaşım Gündem Oldu

Tenis Dünyasının en başarılı ve dünyaca ünlü isimlerden biri olan Maria Sharapova korona virüsü nedeni ile evde karantinada kalan ünlü tenisçi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile gündem oldu.

Maria Sharapova'ın Karantina Günlerinde Yaptığı Paylaşım Gündem Oldu
05 Nisan 2020 - 00:28

Geçtiğimiz ay tenis kariyerine son veren güzel tenisçi yaptığı paylaşım ile herkesi şaşkına cevirdi.
Güzel tenisçi karantina günlerini Amerika Birleşik Devletlerinde geçiriyor. Maria Sharapova sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım herkes tarafından kısa süreli şaşkınlığa neden oldu.


Güzel tenisçi Maria Sharapova sosyal medya hesabından cep telefonu numarasını paylaşarak ABD gündemi haline geldi. Ünlü teniscinin bu hareketinden sonra hayranları ve takipçileri Maria Sharapova ile sohbet etme şansı yakaladı. Maria Sharapova sosyal medya hesabından numaranın kendi numarası olmadığını hayranları ve takipçileri için özel bir numara aldığını belirtti.

Güzel tenisçi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ise: "Evet size özel bir numara aldım. Bu numara üzerinden bana mesajlarınızı iletebilir, soru sorabilir veya sadece 'Merhaba' yazabilirsiniz." ifadelerine yer verdi. Korona virüsü nedeni ile böyle bir yol seçen ünlü tenisçi kısa süre içinde binlerce beğeni ve yorum aldı. Güzel tenisçinin takipçileri ve hayranları ''Sana yazdım bekliyorum'' diyerek yorumlar almaya başladı.

Rus güzel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ise geçen hafta yaptığım konuşmaları çok sevdim keşke daha fazla kişi ile konuşabilseydim yorumu yaptı. Ünlü tenisçi herkesin kendisini evine hapsettiğini belirterek takipçilerine evde geçirdiğiniz zamanı bana anlatmanızı istiyorum dedi. Güzel tenisçi size bir telefon numarası veriyorum bana bu telefon numarası üstünden ulaşabilirsiniz. Size cevap vereceğim dedi.


Muzurca.com

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum