Madagaskar 3 Saat Kaçta? Madagaskar 3 Hangi Kanalda? Madagaskar Animasyon Çizgi Filminin Konusu Ne?

Madagaskar 3 Hangi kanal’da? Madagaskar 3 saat kaçta? Madagaskar 3 seslendirenler? Madagaskar 3 konusu nedir?

Madagaskar 3 Saat Kaçta? Madagaskar 3 Hangi Kanalda? Madagaskar Animasyon Çizgi Filminin Konusu Ne?
26 Mayıs 2020 - 14:17

Avrupa'nın en çok aranana Çizgi filmlerinden olan Madagaskar 3 konusu hakkında kısaca bilgi veriyoruz. Madagaskar 3 Konusu: Geri dönüyorlar! Aslan Alex, Zebra Marty, Zürafa Melma ve su aygırı Gloria gene ortalığı birbirine katacaklar. Polise yakalanmadan evleri New York'a geri dönebilmek için çareyi gezici bir sirkin gösteri ekibine katılmakta bulurlar. Alex'in amacı mümkün mertebe fark edilmeden eve dönmekken, bu ekiple işi oldukça zordur. Avrupa turnesi şüphesiz ki oldukça renkli geçecektir! İlk iki filmle çocuk seyirci kitlesini kalbinden vuran ama ebevyenleri de sinemaya çekmeyi başaran serinin üçüncü filmi Madagaskar 3 iki yıl sonra yeni maceralarla sinemalara geri dönüyor. Noah Baumbach'ın senaryosunu kaleme aldığı yapım, serinin ilk iki filminin de yazarlığını yönetmenliğini üstlenen Eric Darnell oldu.

Yönetmen: Eric Darnell, Tom McGrath, Conrad VernonTür: Animasyon, Macera, KomediYapım Yılı: 2012Vizyon Tarihi: 8 Haziran 2012 CumaSenaryo: Eric Darnell, Noah BaumbachSeslendirme: Ben Stiller, Chris Rock, David Schwimmer, Jada Pinkett Smith, Cedric the EntertainerMADAGASKAR 3 HANGİ KANADA? MADAGASKAR 3 SAAT KAÇTA BAŞLIYACAK?

Madagaskar 3 saat 20:00'da TRT 1 ekranlarında 26 Mayıs Salı günü yayınlanacak. Avrupa'da en çok aranan Animasyon Çizgi filmlerinde bir oldu. 

Muzurca.com 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum