League of Legends Mobil Cihazlarda Oynanabilecek

Dünyanın en çok oynanan bilgisayar oyunu olan League of Legends, mobil cihazlara geliyor. Oyuncuların uzun zamandır merakla beklediği oyunun çıkış tarihi ise belli oldu.

League of Legends Mobil Cihazlarda Oynanabilecek
16 Ekim 2019 - 22:32

Oyun 2020 yılında kullanıcılar ile buluşacak. League of Legends'in dünyadaki en popüler PC oyunu olduğuna inanılıyor.

Ancak mobil oyunlar gün geçtikçe daha da geliştiği için bilgisayar kullanım oranı düşüyor. Fortnite 2018 yılında iOS'da büyük başarı elde etti ve yaklaşık 3 milyar dolar kazandı.Los Angeles merkezli şirket Salı günü, çoğu gelecek yıl piyasaya sürülecek bir dizi yeni oyun çıkacağını duyurdu. Yeni oyun başlıkları, bu geceki Netflix'ten ilk kez çıkarılan oyunun kökenleri hakkında finanse edilen bir League of Legends ve oyunun kökenleri üzerine finanse edilen bir belgesel Riot'a eklenmiş bir animasyon serisine ek olacak.

Biri hariç tüm yeni oyunlar, League of Legends evreninde yer alıyor ve bu oyunun karakterlerini veya şampiyonlarını, lig oyuncuları için daha iyi bilinenleri olarak gösterecek. Yeni oyunlar arasında bir kart oyunu, bir dövüş oyunu, çok oyunculu çevrimiçi savaş arena oyunu, açık dünya oyunu ve görünüşe göre Football Manager franchise'ına benzeyen bir esports simülatörü bulunuyor.

Lig temelli olmayan ünvan “Proje A” olarak adlandırılır ve Dünyada kurulacak taktiksel bir shooter oyunu olarak tanımlanmaktadır.

Merrill, Riot’un yeni tekliflerinden önceki uzun boşluğun, hızla gelişen video oyun endüstrisinde devam eden gelişme ışığında sürekli bir değerlendirme süreci dahil olmak üzere, faktörlerin bir araya gelmesinden kaynaklandığını söyledi. Blizzard'ın Warcraft serisine dayanan oldukça popüler bir kart oyunu olan Hearthstone'u büyüttü. Bu nedenle ekibi, Merrill'in sekiz yıldır çalışmalarında bulunduğunu ve “çoktan başlayıp durduğunu” söylediği kart oyununu yeniden değerlendirdi.

Merrill, “Nasıl yaptığımızı ayarlamak zorunda kaldık” dedi.

“Rekabet avantajları, çok sayıda League of Legends hayranı” dedi. Ancak, taktiksel atıcıları konusunda şüpheci.

“Temel yeterliliklerinin ötesine geçtikçe, risk profili çok artar” dedi. “McDonald's bir et lokantası yapıyor gibi.”
Merrill, taktiksel tetikleyicinin daha derin karakterler ve dünyalar inşa etmeye çalışacağını söyledi

Muzurca.com 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum