Lady Gaga Küvet Pozu İle Sosyal Medya'yı Salladı

Dünyaca ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından Küvette çekinmiş fotoğrafını paylaştı. Ünlü şarkıcının bu paylaşımı kısa süre içinde milyonlar beğendi.

Lady Gaga Küvet Pozu İle Sosyal Medya'yı Salladı
19 Ekim 2019 - 12:59

Tarzı ile dikkatleri üzerine çeken dünyaca ünlü şarkıcı, Lady Gaga küvete girdiği anların fotoğrafın takipçileri ile paylaştı. Sosyal medya hesabından takipçileri ile Küvet pozunu paylaşan ünlü şarkıcı kısa süre içinde bir milyondan fazla kişi beğendi.Lady gag küvette çektirmiş olduğu fotoğrafını sosyal medyadaki hayranları ve takipçilerinin beğenisine sundu. Kısa süre içinde bir milyonun üzerinde beğeni alan paylaşım sosyal medya dikkatleri üzerine çekti.

Sosyal medya hesabından küvet pozun ile dikkatleri üzerine çeken dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga fotoğraflarını açıklayarak "10 dakika buz banyosu sonrası, 20 dakika sıcak su banyosu daha sonra ise buz dolu elbiseyle rahatlama" notunu ekledi. Küvet paylaşımı kısa süre içinde bir milyondan fazla kişi beğendi. Geçtiğimiz günlerde bir konserinde hayranı ile dans ederken sahneden düşen Lady Gaga hayranlarını tedirgin olmuştu. Sağlık durumu iyi olan Dünyaca ünlü şarkıcı daha sonra sahneye çıkarak bir şeyim yok demişti.

Muzurca.com 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum