Kutlar Vadisi Geri Dönüyor İşte Yeni Kanalı

Kurtlar Vadisi dizisi geri mi dönüyor? Kurtlar Vadisi Kaos hangi kanalda başlayacak? Çekimlerine ne zaman başlanacak? Kurtlar Vadisi geçen sezon hangi kanallarla anlaşma sağladı?

Kutlar Vadisi Geri Dönüyor İşte Yeni Kanalı
09 Eylül 2019 - 20:31

Kurtlar Vadisi dizisi uzun soluklu diziler arasında yer alıyor. 2003 yılında televizyon hayatına başlayan Kurtlar Vadisi uzun bir aradan sonra tekrar sezona damga vurarak geri dönüyor.

Yeni isminin Kurtlar Vadisi Kaos olduğu dizi ekrana gelmeye hazırlanıyor. İki sezon ara veren dizinin yeni kanalı belli oldu.Kurtlar Vadisi Kaos Netflix de Boy Gösterecek

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi Netflix de oynayacağı yönünde anlaşma sağlandı. Türkiye geneli 1buçuk milyon kitleye sahip olan Netflix Pana Film ile anlaşma sağladı. Kurtlar Vadisi Kaos Netflix de  yayınlanacak.

Kutlar Vadisi Kaos’un başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, Polat Alemdar karakteriyle izleyicisiyle buluşacak. Kurtlar Vadisi Kaos’un çekimlerinin Kasım ayında başlayacak ve 2020 de Netflix de yayın hayatına girecek.

Kurtlar Vadisi geçtiğimiz sezon TRT ve Kanal D ile anlaşma sağladığı fakat anlaşmanın iptal olduğu dizi bu sezon Netflix te hayranlarıyla buluşacak.
Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum