Kuruluş Osman'ın Yayın Tarihi Belli Oldu 

Kuruluş Osman Ne zaman Başlayacak? Film tanıtımın videosunda Osman Bey'in en çok hangi sözü dikkatleri üzerine çekti?

Kuruluş Osman'ın Yayın Tarihi Belli Oldu 
10 Kasım 2019 - 10:09

Diriliş Ertuğrul'un devam filmi olacak olan Kuruluş Osman'ın yayın tarihi belli oldu. Hayranlarının sabırsızla beklediği Kuruluş Osman 20 Kasım Çarşamba günü izleyicisiyle buluşuyor. 
 
Diriliş Ertuğrul Trt 1'de beş sezon olarak yayınlandı. Diriliş Ertuğrul'un devamı olan Kuruluş Osman sevdikleri ve hayranları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

20 Kasım Çarşamba Günü BaşlıyorKuruluş Osman Atv ekranlarında boy gösterecek. Başrol oyuncusu Burak Özçivit'in oynayacağı dizi 20 Kasım Çarşamba günü ekranlara geliyor.

Daha önce Diriliş Ertuğrul'un yapımcısı olan Mehmet Bozdağ aynı zamanda Kuruluş Osman'ın yapımcısı olan Bozdağ dizinin saat kaçta başlayacağı yönünde Twitter resmi sayfasında şu sözlerle paylaştı; Kuruluş Osman'ın yayın tarihinin belli olacağı 1.bölüm tanıtımı bu akşam 20:45'te ATV'de! Notunu düştü. Tanıtımının yapıldığı Kuruluş Osman dizisinde Osman Bey'in şu sözleri dikkat çekiyor. Yüce Rabbim şahidim olsun babamın kutlu sancağını asla düşürmeyeceğiz. Ben ve benim evlatlarım bu kutlu sancağı yedi cihana yaymak için yitesiye mücadele edeceğiz. İfadeleri yer alıyor. Babamın kutlu sancağını asla düşürmeyeceğiz diyen Osman bey ben ve benim evlatlarım bu kutlu sancağı yedi cihana yaymak için yitesiye mücadele edeceğiz sözleri Kuruluş Osman fragmanında en çok dikkat çeken sahne.
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum