Kuruluş Osman'da Ertuğrul Gazi Belli Oldu! Hiç Beklenmeyen Bir İsim 

Kuruluş Osman dizisinde Ertuğrul Gazi'yi canlandıracak isim belli oldu? Ertuğrul Gazi'yi Yeşilçam'ın hangi usta ismi canlandıracak? Ertuğrul Gazi Kuruluş Osman dizisine ne zaman dahil olacak?

Kuruluş Osman'da Ertuğrul Gazi Belli Oldu! Hiç Beklenmeyen Bir İsim 
06 Haziran 2020 - 16:01 - Güncelleme: 06 Haziran 2020 - 16:27

Çarşamba akşamlarının reyting rekortmeni olan Kuruluş Osman dizisinde Ertuğrul Gazi belli oldu. Başrollerinde Burak Özçivit, Özge Törer, Burak Çelik, Alma Terziç, Didem Balçın, Yurdaer Okur, Ragıp Savaş, Açelya Özcan ve Nurettin Sönmez bulunuyor.

Atv ekranlarının vazgeçilmez dizisi olan Kuruluş Osman dizisine geçtiğimiz hafta Yeşim Ceren Bozoğlu'da dahil oldu. Bu hafta gelen bilgilere göre Kuruluş Osman dizisine Ertuğrul Gazi rol almaya başlıyor.Kuruluş Osman dizisine hangi ismin katılacağı merak konusu oldu. Gelen bilgilere göre Ertuğrul Gazi'yi canlandıracak isim belli oldu.YEŞİLÇAM'IN USTA İSMİ OLAN EDİZ HUN ERTUĞRUL GAZİ'Yİ CANLANDIRACAK 

Geçtiğimiz sezon TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı olan Kuruluş Osman dizisine Engin Altan Düzyatan'ın katılacağı çok konuşulanlar arasına girmişti. Engin Altan Düzyatan sosyal medyada paylaşım yaptıkça takipçileri tarafından Kuruluş Osman dizisine dahil olmalarını istiyorlardı.

Gelen son iddiaya göre bu hafta Kuruluş Osman dizisine Ertuğrul Gazi katılıyor. Yeşilçam'ın usta ismi olan Ediz Hun Ertuğrul Gazi'nin yaşlı halini canlandıracak. Osman Bey babası olan Ertuğrul Gazi'yi Konya'da sık sık ziyaret edip ondan nasihatler alacak.
Muzurca.com 
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum