Kral Şakir Korsanlar Adası Saat Kaçta? Kral Şakir Korsanlar Adası Hangi Kanalda? Konusu Ne?

Kral Şakir Korsanlar Adası Hangi Kanalda, saat Kaçta başlayacak. Kral Şakir korsanlar adasının konusu nedir? Kral Şakir Korsanlar adasını kimler seslendirdi?

Kral Şakir Korsanlar Adası Saat Kaçta? Kral Şakir Korsanlar Adası Hangi Kanalda? Konusu Ne?
07 Haziran 2020 - 22:17 - Güncelleme: 09 Haziran 2020 - 06:36

Kral Şakir “Korsanlar Diyarı”, şehre yaklaşmak üzere olan tarih öncesine ait yaratığı durdurmak için zorlu bir maceraya atılan Şakir ve ailesinin hikayesini konu ediyor. Şehir büyük bir tehlike ile karşı karşıyadır.

KRAL ŞAKİR KORSANLAR DİYARI'NIN KONUSUOkyanusun en derin yerinden çıkan, tarih öncesine ait dev bir yaratık, şehre gelmek üzeredir. Yaratığı durdurabilecek tek şey ise, altın bir savaş topudur. Yaratık şehre ulaşmadan önce onu etkisiz hale getirmek isteyen Şakir ve ailesi, savaş topunu bulmak için yola koyulur.Ancak yolda işler pek de planlandığı gibi gitmeyince, Şakir ve ailesi kendilerini Bermuda Şeytan Üçgeni’ndeki gizemli bir kürenin içinde bulur. Bu gizemli bölge, daha önce onların görmediği bir evrene aittir.

Korsanların kol gezdiği, canavarların yaşadığı fantastik bir evrene adım atan Şakir ve ailesi, karşılarına çıkan engelleri aşıp, tarih öncesine ait dev yaratığı durdurabilmek için altın savaş topunu bulmayı başarabilecek midir?

KRAL ŞAKİR KORSANLAR DİYARI HANGİ KANALDA SAAT KAÇTA?

Kral Şakir korsanlar diyarı 9 Haziran Salı günü TRT 1 ekranlarından izleyicileri ile buluşacak. Kral Şakir Korsanlar Diyarı saat 20:00 da yayınlanacak.

Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum