KPSS 55 Puan İle Lise Mezunu Personel Alımı

KPSSS personel alımı? KPSS 55 Puan ile lise Mezunu Personel alımı ? KPPS Belediyelerin Personel ilanı ? Merak ettiğiniz bütün detaylar haberimizde...

KPSS 55 Puan İle Lise Mezunu Personel Alımı
09 Eylül 2019 - 11:50

Azdavay Belediye başkanlığı tardından Yayınlanan ilana göre Kastamonu İli Azdavay Belediye Başkanlığını KPPS 55 Puan İle lise mezunu personel alacağını duyurdu.

Azdavay Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye İtfaiye Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır." ifadelerine Kullanıldı.Başvuru için Bütün gerekli bilgileri ise www.azdavay.bel.tr internet adresinden veya Azdavay Belediyesinden öğrene bilirsiniz.

Sınav Komisyonundan Gelen Açıklamada

 sınav sonunda personel alımı için ilana çıktığı kadrolardan, başarı puanlarını düşük bulduğu veya yeterli bulmadığı takdirde sınav duyurusunda ilan edilenlerin bir kısmını ya da hiçbirini alıp almama hakkına sahiptir.

Başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya herhangi bir şekilde gerçeği sakladığı tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve bunların atamaları yapılmaz.

Bu gibi durumları tespit edilenlerin atamaları yapılmış olsa dahi atamaları iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.

Sınav sonuçlarına, başarı listesinin Belediyenin internet adresinde ilanından itibaren yedi gün içinde yazılı olarak itiraz edilebilir. İtirazlar, sınav kurulu tarafından yedi gün içerisinde sonuçlandırılır ve ilgiliye yazılı olarak bilgi verilir.
Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum