Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Projesi Atatürk Rolünü Oynayacak

Kıvanç Tatlıtuğ'a nasıl bir teklif götürüldü? Kıvanç Tatlıtuğ bu projeye nasıl cevap verdi? Kıvanç Tatlıtuğ'a hangi televizyon kanalı teklifte bulundu? Kıvanç Tatlıtuğ nasıl bir dizide rol alması için teklif edildi?

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Projesi Atatürk Rolünü Oynayacak
30 Aralık 2019 - 15:17

Türkiye’nin yakışıklı oyuncularından biri olan ve göstermiş olduğu performanslardan dolayı oldukça beğenilen Kıvanç Tatlıtuğ muhteşem bir rolle ekranlara yeniden döneceği iddia edildi. Son olarak Çarpışma dizisinde rol alan Kıvanç Tatlıtuğ’a TRT 1’den teklif geldi.

Aşk-ı Memnu, Ezel, Kurt Seyit ve Şura, Çarpışma dizilerinde muhteşem bir çıkış yakalayan Kıvanç Tatlıtuğ’a bu kez Mustafa Kemal Atatürk rolünü canlandırması için teklif gittiği söylentiler arasında yer aldı. TRT 1’in teklifinde Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandırması için teklif götürüldüğü iddia edildi.

YA İSTİKLAL YA ÖLÜM 

Kıvanç Tatlıtuğ’un bu teklife ne cevap vereceği merak edildi. Gelen iddialara göre Kıvanç Tatlıtuğ’a TRT 1 kanalı tarafından Türkiye Cumhuriyet’inin kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk rolünü canlandırması için altı bölümden oluşan mini bir dizide oynaması teklif edildi. Kıvanç Tatlıtuğ’dan ne cevap geleceği merak edilenler arasında yer aldı.


Yönetmeninin Yasin Uslu’nun olacağı TRT 1’in 6 bölümlük mini dizisinin ismi ise Ya İstiklal Ya Ölüm olacak. Senaryosunu Funda Çetin’in yazdığı yapımcılığını da Vizyon Film’in üstlendiği dizinin ne zaman yayınlanacağı tarih daha henüz belli olmadı.
Muzurca.com 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum