Kıvanç Tatlıtuğ Sosyal Medya Hesabından Londra Paylaşımı

Son zamanlarda ekranlarda görmediğimiz yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ sosyal medya hesabından aktif olarak paylaşım yapıyor. Son zamanlarda Londra'dan paylaşım yapan ünlü oyuncu adından sıkça söz ettiriyor.

Kıvanç Tatlıtuğ Sosyal Medya Hesabından Londra Paylaşımı
30 Ekim 2019 - 07:10

Bir süredir ekranlarda göremediğimiz yakışıklı oyuncu Son olarak Organize İşler / Sazan Sarmalı filmi ile karşımıza çıkmıştı. Kıvanç Tatlıtuğ, bir süredir eşi Başak Dizer ile Londra'da tatil yapıyor.

Tatil fotoğraflarını aktif olarak sosyal medya hesabından paylaşan ünlü oyuncu Aldatma dedikodularına inat, eşi Başak Dizer ile aşk tazeleyen Tatlıtuğ, şu sıralar sık sık sosyal medya hesabından tatil fotoğraflarını paylaşıyor.

Londra'da tatil yapan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ son zamanlarda ise sosyal medya hesabından aktif olarak paylaşım yapması dikkatlerden kaçmadı. Ünlü oyuncu son olarak Londra sokaklarından ve parkından çekinmiş fotoğraflarını sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmedi.

Sosyal medya hesabını son zamanlarda aktif olarak kullanan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ geçtiğimiz günlerde doğum gününü Londra’da kutlamıştı. Sosyal medya Gündem olan Londra’daki Doğum gününde Başak Dizer ise eşi Kıvanç Tatlıtuğ'ya tam olarak 50 bin TL değerinde saat hediye etmiş.

Muzurca.com 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum