Kimse Bilmez Dizisinde Gerçekler Ortaya Çıkıyor

Kimse Bilmez dizisinde bu hafta neler olacak? Gerçekler gün yüzüne çıkacak mı? Kimler hangi itiraflarda bulunacak? Kimse Bilmez bu akşamı ATV'de

Kimse Bilmez Dizisinde Gerçekler Ortaya Çıkıyor
02 Kasım 2019 - 13:19 - Güncelleme: 02 Kasım 2019 - 13:53

 Atv'nin sevilen dizisi olan Kİmse Bilmez'de bu hafta neler olacak. Baba Yapım'ın üstlendiği, Yönetmeninin U. Hakan Eren'in olduğu seneryosunun ise Hasan Burak kayacı'nın yaptığı dizi de bu hafta neler olacak.

Oyuncularının, Keremcem (Ali), Özgü Kaya (Sevda), Engin Hepileri  (Uygar), Burak Serdar Şanal (Pilot), Zeynep Elçin (Duygu), Zehra Yılmaz (Tuğçe), Kubilay Penbeklioğlu (Köksal), Özlem Başkaya (Hayriye), Ferdi Kurtuldu (Hüdaverdi),  Yiğit Koçak (Sinan), Selda Özbek (Meral), Hakan Altıner (İlhan), Timur Ölkebaş (Vedat), Burak Haktanır (Ergin), Onur Dikmen (Sarp), Adnan Biricik (Kurtbey), Beran Özel (Ezgi), Asya Taşkın (Zeynep), Sevtap Özaltun (Özlem) ve Fatma Karanfil (Nilüfer) olduğu Kimse Bilmez dizisi sevilen diziler arasında.Kimse Bilmez Dizisinde Neler Olacak 

Uygar’ın hapse girmesiyle tüm sorunların bittiğini düşünen Ali ve Sevda, arasında buzlar erimiştir. Yeniden birbirlerine kenetlenen Ali ve Sevda, Uygar’dan kurtulduklarını düşünmektedir. Uygar ise hapisten çıkmak için Kurtbey’i tehdit eder.

Hapisten çıkabilmek için elindeki en önemli kozu kullanmak isteyen Uygar başarılı olabilecek mi? Kardeşine kavuşmak için her yolu deneyen Ali, yeni bilgilere ulaşır. Ali’nin gerçekleri öğrenmesinden korkan Kurtbey, onu durdurmak için yeni bir plan hazırlar.

Özlem yıllardır sakladığı büyük sırrını oğluna da anlatır. Özlem, Ali’ye olan nefretinden sıyrılıp yeniden sevmeye başlar. Özlem, yıllar sonra ikinci kez girdiği Ali’nin hayatından Sevda’yı çıkarabilecek mi?

Öte yandan sevdiği kadınla evlenmek için her yolu deneyen Pilot’un karşısına yeni bir engel çıkar. Üstelik bu engel, İlhan’ın da bilgisi dahilindedir. Pilot ve Duygu aşkı bitecek mi?Tüm bu soruların cevabı bu akşam Kimse Bilmez dizisinde. 
Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum