Kaza Yaptı Şarompole Yuvarlandı Korktu Kaçtı Şehir Dışındayım Dedi

Karabük'te akıl olmaz bir kaza gerçekleşti. Karabük'te kaza yapan aracın sürücüsü kaza yaptıktan sonra ne yaptı? Polis ekipleri bu olay karşısında ne yaptı?

Kaza Yaptı Şarompole Yuvarlandı Korktu Kaçtı Şehir Dışındayım Dedi
25 Kasım 2019 - 21:28

Karabük’te inanılmaz bir kaza gerçekleşti. Karabük’te kaldırıma çarpan bir şahıs on metre yükseklikte bir uçuruma düştü. Şarompole devrilen araç ağaçlara çarparak durdu. Olayı gören vatandaşlar polisi arayarak durumu bildirdi.

Olay yerine giden AFAD itfaiye ve UMKE ekipleri kazanın gerçekleştirdiği yere gitti. Kaza yerine giden ekipler şaşkınlıklarını gizleyemediler. Kazanın gerçekleştiği yerde kimsenin olmadığını gördüler.

KAZADAN HABERİM YOK GEREDE'DEYİM 

Kaza yapılan yerde arama yapan ekipler kimseyi bulamayınca telefonla aracın sahibine ulaştılar. Aracın sahibi olan Ali T isimli şahıs telefonda polis ekiplerine Gerede’deyim kazadan haberim yok ifadelerini kullandı.
Olay yerinde olan ekipler kaza yapan aracın sürücüsünün alkollü olduğu gerekçesiyle kazadan şüphelenerek kazayı yaptıktan sonra kaçtığının ihtimali üzerinde durarak araç sahibinin önce arkadaşını ardından araç sahibini gözaltına aldılar. Polis ekipleri kazayla ilgili soruşturma başlattı.
Muzurca.com 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum