Katie Hill'in Bacak Arasındaki Nazi Dövmesi ABD'nin Gündemine Bomba Gibi Düştü

ABD Başkanı Donald Turmp'a karşı yürüttüğü siyaset ile gündeme gelen Kongre Üyesi Katie Hill'in üstsüz fotoğrafları ortaya çıktı. Katie Hill'in bacak arasında bulunan Nazi-Era işaretine benzer bir dövme de tartışma konuşunu oldu.

Katie Hill'in Bacak Arasındaki Nazi Dövmesi ABD'nin Gündemine Bomba Gibi Düştü
26 Ekim 2019 - 20:20

ABD başkanı Donad Turmp karşıtı yürüttüğü siyasetle bilinen Kongre Üyesi Katie Hill'in bacak arasından Nazi işaretine benzer bir dövme olması tartışmaların odağına oturdu.

ABD demokratik kongre üyesin olan Katie Hill bacak arasındaki dövmesindeki Nazi işaretine benzer fotoğraf skandalı ile çalkalanıyor.

32 yaşındaki Demokratların Kongre Üyesi Katie Hill'in üstüz fotoğrafları sosyal medya da sızdırılınca gündeme bomba gibi düştü. Daily Mail gazetesinin yayınladığı fotoğraflarda Trump'a karşı muhalif siyaset izleyen Hill'in, bacak arasında Nazi-Era işaretine benzer bir dövme olması Skandalı ile gündeme geldi.

Daily Mail tarafından yayınlanan fotoğrafta "Kongre Üyesi Katie Hill'in şok edici fotoğrafları" başlığıyla yayınlanan haberde Hill'in madde bağımlısı olduğu bazı fotoğraflar saptandı.

Katie Hill'in bacak arasında bulunan Nazi-Era işaretine benzer bir dövme skandalı ise ülkenin gündeminden oldukça kalacağı ön görülüyor. Hill'in eş değiştirme sitelerinde de paylaşılan fotoğraflar olduğu da belirtildi.

Muzurca.com 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum