Kasım Ayının İkinci Haftasında En Düşük Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Yeni hafta başında ihtiyaç kredisi faiz oranlarında oluşan son durum. En düşük faiz oranlı ihtiyaç kredisi kampanyası hangi bankada? Bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları listesi ve 60 vade seçeneği ile ödeme koşulları.

Kasım Ayının İkinci Haftasında En Düşük Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi Kampanyası
17 Kasım 2019 - 19:04

TCMB tarafından alınan 1000 baz puanlık indirim sonunda kamu bankalarının konut kredisi faiz oranlarında indirim yapması, özel bankaların da ihtiyaç kredisi faiz oranlarında indirim yapmasına neden oldu. Özel bankalarının faiz oranlarında yaşanan indirim sonrası ise faiz oranları yüzde 1 seviyesinin altına düştü. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılan faiz indirimi açıklaması sonrası ise bu oranların daha da alt seviyelere inmesi bekleniyor. Finans gündemi tarafından yakından takip edilen faiz indirimi oranlarına dair son dakika bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. İşte kamu bankalarının ve özel bankaların kredi faiz oranlarında oluşan son durum ve detaylar;

EN UYGUN İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE 0.99

2019 Kasım ayının ikinci yarısı itibariyle en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 0.99 seviyesinde. İNG Bank tarafından sağlanan kredi imkanında vatandaşlara sağlanan bir diğer imkan ise 60 ay vade olanağı. Bu çerçevede bu imkanlarla kredi kullanmak isteyen bir vatandaş geri ödemeyi ne kadar ve nasıl yapar. 

İşte İNG Bank 0.99 faiz oranıyla kredi ödeme tablosu:

İNG Bank bünyesinden yüzde 0.99 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanacak bir vatandaş ödemelerini 60 ay vade ile yapmak isterse 15 bin TL kredi geriye 21 bin TL olarak ödenecek. Ödemeler 5 yıl boyunca aylık 351 TL olarak yapılacak. 

Ayrıca İNG Bank bu ihtiyaç kredisi için vatandaşlardan kredi tahsis ücreti ile çeşitli sigorta ücretleri de alacak. İNG Bank 0.99 faiz oranıyla 60 ay vadeli kredi imkanı için başvurular banka şubelerine yapılacak.

Muzurca.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum