Karlar Ülkesi Saat Kaçta? Karlar Ülkesi Hangi Kanalda? Konusu Ne?

Karlar Ülkesi animasyon çizgi filmi hangi kanalda ve saat kaçta başlıyor. Karlar ülkesi konusu nedir? Disney yapımı animasyon filmin yönetmenliğini Chris Buck ve Jennifer Lee yürütürken, başkarakterleri seslendiren isimler Kristen Bell ve Jonathan Groff.

Karlar Ülkesi Saat Kaçta? Karlar Ülkesi Hangi Kanalda? Konusu Ne?
26 Mayıs 2020 - 14:08 - Güncelleme: 26 Mayıs 2020 - 14:39

Karlar Ülkesinin Konusu: Krallık, Karlar Kraliçesi (Snow Queen)'nin laneti sonrasında ebediyen sürecek bir kış mevsimine mahkûm edilmiştir. Bu krallıkta yaşamakta olan maceracı ve iyi kalpli Anna, Karlar Kraliçesi'ni bulup laneti sona erdirmesini sağlayarak, şehrinde yaşayan insanları eski güzel günlerine döndürmeye karar verir. Masalsı bir yolculuğu çıkan Anna'nın yol arkadaşı ise usta bir dağcı olan Kristoff'tur. Başarıya ulaşmaları için Karlar Kraliçesi'ni görüp tanıyabilmeleri gerekmektedir. Görünürde basit olan bu plan, izbe dağdaki yolculuk ilerledikçe zorlaşmaya başlar. Mitolojik yaratıklar ve ürkütücü büyüler eşliğinde süren yolculuğun her dönemecinde ayrı bir tehlike ortaya çıkar. Yolculuğun asıl zor yanı ise zamanla yarışıyor oldukları gerçeğidir. 

Karlar ülkesi 26 mayıs atv ekranlarında yayınlanacak eglenceli bir animsayon çizgi filmi olarak akşam saatlerinde ekranlarda olacak.KARLAR ÜLKESİ SAAT KAÇTA? HANGİ KANALDA BAŞLIYOR?

Karantina günlerinde çocukların evde sıkıldığı bir dönemde yayınlanacak Karlar Ülkesi saat 21:00’de ATV ekranlarında yayınlanacak. Karlar ülkesi 26 Mayıs Salı akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.

Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum