Kanseri Yenen Şarkıcı Gülay'dan Kötü Haber Geldi

Şarkıcı Gülay daha öncelerde kanseri yenmişti. Tekrar hastaneye kaldırılan Gülay'ın kan tetkiklerinde ne sonuç çıktı? Hastaneden görüntü veren Gülay'ın hayranları duygularını nasıl dile getirdi?

Kanseri Yenen Şarkıcı Gülay'dan Kötü Haber Geldi
19 Kasım 2019 - 13:23

Doksanlı yıllara damga vuran şarkıcı Gülay sevenlerini üzdü. Şarkıcı Gülay daha önceden kanseri iki kere yenmişti.  Cesaretin Var mı Aşka şarkısıyla doksanlı yıllara damga vuran şarkıcı Gülay önceki gün akşam saatlerinde hastalandı.

Hastaneye kaldırılan 49 yaşındaki sevilen şarkıcı Gülay kanında yüksek trombosit seviyesi düşmesi ve yoğun enfeksiyon nedeniyle hastanede tedavi altına alındı. Hastane odasından fotoğrafı paylaşılan Gülay’ın halsiz ve bitkin halleri hayranlarını derinden etkiledi.Saçlarını kazıttı

Daha öncelerde şarkıcı Gülay böbrek ve rahim kanserine yakalanmıştı. Yakalandığı bu kanserlerden erken teşhisle kurtulmuştu. Sevdiklerini kanser hastalığından kaybeden Gülay hayata tutunarak kanseri yendi.

Daha öncelerde kanserli çocuklara destek vermek amacıyla saçlarını kazıtan Gülay Sezen doksanlı yılların en sevilen sanatçıları arasında yer alıyordu. Kanseri yenen Gülay tekrar hastanede tedavi altına alındı. Hayranlarını derinden sarsan bu olay karşısında şarkıcı Gülay hastaneden görüntü verdi.
Muzurca.com 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum