Kadın Hakem Sosyal Medya Fotoğrafları İle Nefesleri Kesti

21 yaşındaki Polonyalı hakem Karolina Bojar son güzelliği ile de oldukça dikkat çekiyor hakemlik dışında hukuk okuyan Karolina Bojar ayrıca modellikte yapıyor.

Kadın Hakem Sosyal Medya Fotoğrafları İle Nefesleri Kesti
01 Kasım 2019 - 19:22 - Güncelleme: 01 Kasım 2019 - 19:41

Karolina Bojar güzelliği ile dikkat çeken hakemler arasında 21 yaşındaki Karolina Bojar hakemlik dışında modellikte yapıyor.

Karolina Bojar ayrıca Krakow şehrinde hukuk okuyor. Güzel hakem Karolina Bojar sosyal medya hesabında oldukça aktif olarak kullanıyor.

Karolina Bojar'ın sosyal medya hesabından binlerce kişinin takip ettiği güzel hakemin ünü ve güzelliği gün geçtikçe artıyor.Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan genç hakem sık sık paylaşımda bulunmayı ihmal etmiyor Karolina Bojar sosyal medya hesabındaki takipçi sayısı ise tam olarak 164 bin kişi bulunuyor.Güzelliği ile ününe ün katan genç hakem bir röportajında ise "Kadınlara özgü olan doğal çekim maç sırasında da işe yarıyor.Maçın en hararetli anlarında bile işime yarıyor. Maçta farklı saldırgan anlar olabiliyor. Bu çekim de bana bu anları daha rahat yönetmemi sağlıyor. Maçlar da güzelliğimin yardımıyla daha güzel ve kibar bir iklimde oynanıyor." ifadelerini kullandı.Muzurca.com 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum