Jet Sosyete'ye Bomba Transfer 

Jet Sosyete adlı diziye hangi oyuncu transfer oldu? Jet Sosyete hangi kanalda başladı? Filmin yönetmeni Gülse Birsel sosyal medya hesabından oyuncu transferi için nasıl açıklama yaptı?

Jet Sosyete'ye Bomba Transfer 
13 Kasım 2019 - 20:12

Gülse Birsel'in yazıp yönettiği dizi Jet Sosyete 3 sezondur televizyon ekranlarında boy gösteriyor. Bu sezon Puhu Tv'de yayın hayatına başlayan Jet Sosyete 15 Kasım Cuma günü yayınlanacak.

Cuma günü yayınlanacak olan Jet Sosyete adlı diziye Öykü Karayel transfer oldu. Sosyal medyada duyuran Gülse Birsel Öykü Karayel'in diziye dahil olduğunu söyledi. Instagram hesabından Öykü Karayel'in diziye dahil olduğunu paylaştı.

Öykü Karayel Transfer Oldu Gülse Birsel sette çekinmiş olan fotoğraflarını Instagram hesabı üzerinden paylaşarak Boobie Shower nedir? Notunu düştü. Boobie Shower nedir diyen Gülse Birsel sürprizlerinin de olacağını belirtti. 

Başka bir sürprizinin daha olacağını dile getiren Gülse Birsel sürpriz konusunda bir açıklama yapmadı. Bu hafta Türk filmlerinden göndermeler olacak diyen dizinin oyuncusu Deniz Cengiz Instagram hesabı üzerinden Gülşen Bubikoğluculuk oynayacakları notunu düştü.

Bu hafta Cuma günü yayınlanacak olan Jet Sosyete adlı dizide Türk filmlerinden göndermeler olacağı söylendi. Jet Sosyete adlı dizide rol alan Deniz Cengiz ise sosyal medya platformu olan Instagram'da Gülşen Bubikoğluculuk oynayacaklarının notunu düştü. 
Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum