Jennifer Lopez Tacize Uğradığını Açıkladı

Jennıfer Lopez kendi ile ilgili bilinmeyen bir olayı açıkladı. Jennıfer Lopez'in başından nasıl bir olay geçti? Jennıfer Lopez bu olaya nasıl tepki verdi? Jennıfer Lopez bu olayın etkisinde ne kadar kaldı?

Jennifer Lopez Tacize Uğradığını Açıkladı
15 Kasım 2019 - 16:17

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Jennifer Lopez tacize uğradığını dile getirdi. Elli yaşında olan ve hala eski güzelliğini koruyan Jennıfer Lopez Alex Rodriguez ile birliktelik yaşıyor.

2008 yılında Marc Anthony ile birlikteliğinden iki tane çocuğu olan Jennıfer Lopez bir çok evlilik yaşadı. Jennıfer Lopez geçmiş yıllarda başına gelen taciz olayını anlattı. Jennıfer Lopez yaşamış olduğu bu taciz olayını şu şekilde anlattı;

"Göğüslerini Göster" Dedi Bir film görüşmesi için bir yönetmenle buluşmuştum. Üzerimdekini çıkarmamı istedi. 'Göğüslerini göster!' dedi. Odada kostüm tasarımcısı bir kadın da vardı.
 Cevabım 'Hayır' oldu. Ona, 'Sana bir şeyler göstermek zorunda değilim. Sette görürsün demiştim. Açıklamasını yaptı.Jennıfer Lopez bir yönetmenin tacizine uğradığını ve bu olayı asla unutamadığını dile getirdi. Seneler öncesinde yaşamış bu olayı hala unutamadığını dile getiren Jennıfer Lopez panik olduğunu ve bu olayı asla unutamadığını dile getirdi. Hayatı boyunca üç kez evlilik yapan Jennıfer Lopez hala güzelliğini korumakta.

Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum