Jennifer Aniston Sosyal Medya Hesabı Açtı Instagram çöktü!

Dünyaca ünlü Amerikalı oyuncu Jennifer Aniston kendisine sosyal medya hesabı açtı. Ünlü oyuncunun hayranları hesaba yoğun ilgi gösterince hesap kısa süreliğine kitlendi.

Jennifer Aniston Sosyal Medya Hesabı Açtı Instagram çöktü!
16 Ekim 2019 - 10:17

Dünyaca Ünlü Ouncu Jennifer Aniston Kendisine yeni bir sosyal medya hesabı açtı. Ünlü oyuncunun hayranların bu haberi duyar duymaz bir anda herkes hesabı takibe almaya başlayınca, Instagram kısa süreliğine bir çökme meydana geldi. Hesap bir süre yoğunluktan kendine gelemedi.

Ünlü oyuncu Jennifer Aniston sosyal medya hesaplarına sıcak bakmazken bir süredir direndiği sosyal medyaya kayıtsız kalamadı ve oyuncu kendisine Instagram hesabı açtı.Ünlü oyuncunun hesap açtığını duyan hayranları ise platformun bir süre çökmesine sebep oldu.
Yeni açtığı sosyal medya hesabı kısa süre içinde çökme yaşarken ünlü oyuncu Jennifer Aniston, çok kısa bir süre içinde 6.2 milyon takipçiye ulaştı.Başka ünlerin aksine sosyal medyaya mesafeli duran güzel oyuncu Jennifer Aniston, dün Instagram’a girerek, hayranlarını şaşırttı.


Haber duyulur duyulmaz hayranları 50 yaşındaki ünlü aktrisin hesabını takip etmeye başladı. Güzel oyuncu kısa süre içinde milyonlar takip etmeye başlayınca hesap kısa süreli bir çökme yaşadı.

Güzel oyuncu ilk paylaşımını ise ‘Friends’ dizisinde rol alan oyuncularla çekilen bir fotoğrafla yaptı.
Aniston’ın bu paylaşımı 8 milyon beğeni alırken, fotoğrafın altına ünlü isimlerin de yer aldığı 400 bin kişi ‘hoş geldin’ yorumu yapıldı.

Muzurca.com 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum