İspanyollar Erik Dalı Dansıyla Sosyal Medyayı Salladılar

Düğünlerin vazgeçilmezi Erik Dalı şarkısını İspanyol'lar kendine has farklı versiyonlarıyla dans ettiler. Sosyal medyada beğeni ve yorum yağmuruna tutuldular.

İspanyollar Erik Dalı Dansıyla Sosyal Medyayı Salladılar
30 Eylül 2019 - 13:22

İspanyol’da Türk düğünlerinin vazgeçilmez oyunu ve şarkısı Erik Dalı dansı güne damgasını vurdu. Kısa süre içinde binlerce tıklanma alan İspanyol’ların Erik Dalı dansı sosyal medyada beğeni yağmuruna tutuldu.

Bir dans okulunun düzenlemiş olduğu Erik Dalı dansı küçük ve büyük yaş grubtan oluşturulmuş. Renkli ve farklı danslarıyla kısa süre içinde binlerce beğeni toplayan Flamenko ekibine binlerce yorum da yapıldı.

Beğeni Yağmuruna Tutuldular

Türk düğünlerinin vazgeçilmez şarkısı Erik Dalı herkes tarafından oldukça beğenildi. Erik Dalı şarkısının namı İspanyol’u da vurdu. Küçük büyük herkesin dilinde olan Erik Dalı şarkısı İspanyol’lar tarafından farklı dans figürleriyle de kısa süre içinde yayıldı ve yorumlar yağdı.
Düğünlerde gelin ve damadın kendine has dansıyla Erik Dalı şarkısı profesyonel Duarte Dans Okulu tarafından oynandı. Enerjik ve renkli görünümüyle dansı sergileyen İspanyol’lara beğeni ve yorum yağdı.Yorumlardan bazıları ise şöyle “Adamlarda bizden iyi ritim duygusu var. Bizden iyi oynuyorlar. Müzik eğitimi şart. Bir başka yorum ise  Olmuş mu olmuş hem de harika olmuş. Diyerek yorumlarda bulundular.

Muzurca.com

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum