İsmail Baki'den 15 Ünlünün Sesinden Korona Virüs Şarkısı 

İsmail Baki korona virüs sebebiyle 15 ünlünün taklidini yaparak şarkı söyledi? İsmail Baki hangi şarkıyı korona virüse uyarladı? İsmail Baki hangi ünlü siyaset ve sanatçının taklidini yaptı? İsmail Baki'nin korona virüs şarkısı nasıl tepki aldı?

İsmail Baki'den 15 Ünlünün Sesinden Korona Virüs Şarkısı 
06 Nisan 2020 - 18:02

Taklit yapımıyla bilinen komedyen İsmail Baki bu kez korona virüs ile mücadele edilen bu günlerde vatandaşların yüzünü güldürdü. Evinde klip çekerek 15 ünlüyü taklit eden ve şarkı söyleyen İsmail Baki Neler Oluyor Hayatta şarkısını korona virüsüne uyarlayarak söyledi.

Söylediği şarkıyı Halit Akçatepe, Kemal Sunal,  Aziz Yıldırım, Orhan Gencebay, Şener Şen, Gökhan Özen, Müslüm Gürses, Erman Toroğlu, siyaset dünyasından Binali Yıldırım, Kıraç, Barış Manço gibi usta sanatçıların sesinden söyledi. Ortaya gülümseten bir video çıktı.İSMAİL BAKİ NELER OLUYOR HAYATTA ŞARKISINI KORONAYA GÖRE UYARLADI 

İsmail Baki sosyal medya hesabından yayınladığı bu video kısa süre içinde her yerde yayınlandı. İsmail Baki sosyal medya hesabı üzerinden şu sözleri söyledi; Evlerimizde karantinada olduğumuz şu günlerde, Hababam sınıfı filminin sevilen şarkısı “Neler Oluyor Hayatta?” şarkısının sözlerini virüse uyarlayarak 15 taklitle seslendirmeye çalıştım. Paylaşımında bulundu.

İsmail Baki sosyal medya hesabından Neler Oluyor Hayatta şarkısını 15 ünlüyü taklit ederek  korona virüse uyarlayarak söylediğini paylaştı. İsmail Baki evlerinde olan vatandaşlar için seslendirdiği bu klip kısa süre içinde çok beğenildi.
Muzurca.com 


YORUMLAR

  • 0 Yorum