İrem Sak'tan Saçmalamayın Dansı

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan güze oyuncu İrem sak tatil için gittiği Londra'dan takipçilerine dans şovunu takipçileri ile paylaştı.

İrem Sak'tan Saçmalamayın Dansı
19 Ekim 2019 - 12:12

Uzun süredir ekranlardan uzak olan güzel oyuncu İrem Sak sosyal medya hesabından dans videosunu paylaştı. Güzel oyuncu "Londra'ya gidip şu şarkıyla dans etmeden döndüğümü sananlar olmuş. Saç-ma-la-ma-yın." notunu ekledi.Güldür Güldür komedi programı ile adını tüm Türkiye’ye duyuran güzel oyuncu son zamanlara sosyal medya paylaşımları ile gündemde kalmayı başarıyor. Son yaptığı dans videosu ile dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu videoyu takipçilerinin beğenisine sundu.

İrem Sak dans videosunu Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaştı.Güzel oyuncu dans videosuna şu notu ekledi. "Londra'ya gidip şu şarkıyla dans etmeden döndüğümü sananlar olmuş. Saç-ma-la-ma-yın." dedi. sosyal medya hesabını aktif olarak kullana Sak tatil paylaşımları ile dikkatleri üzerine çekmişti.

Güzel oyuncu havuzda çekilen bir pozunu "Bedelini ödedik içimiz yana yana yana yana yana yana" notuyla Instagram'dan paylaşmıştı. Ünlü oyuncunun paylaşımına kısa süre içinde binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

Muzurca.com 

YORUMLAR

  • 0 Yorum